DZBAN DO PIWA, Niemcy, Grenzhausen, R. Merkelbach, k. XIX w.
Kamionka; wys. 31 cm
Sygnowany na spodzie: litery "RM" wpisane w sześcioramienną  gwiazdę; "F"; "283"
Description

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

Miejsce: Galeria na Freta

Base price 1106,00 zł