Dante Alighieri, Włochy, 2 połowa XIX w.
Fajans delikatny, szkliwo ołowiowo-boraksowe; wys. 42 cm
Stan zachowania: uzupełnienia dłoni

Description Obiekt dostępny w Galerii na Freta Warszawa, Freta 25
Miejsce: Galeria na Freta

Base price 2200,00 zł