Filiżanka z mikromozaiką, Wiedeń, 1 ćw. XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne; wys. 6 cm Sygnatura pod szkliwem, malowana kobaltem: trójpolowa tarcza oraz wyciskany numer nieodczytany. Uszko rekonstruowane.
20101023_104437_041