Filiżanka z mikromozaiką, Wiedeń, 1 ćw. XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne; wys. 6 cm
Sygnatura pod szkliwem, malowana kobaltem: trójpolowa tarcza oraz wyciskany numer nieodczytany.
Uszko rekonstruowane.

Description Obiekt dostępny w Galerii na Freta Warszawa, Freta 25
Miejsce: Galeria na Freta

Base price 1106,00 zł