Filiżanka z dedykacją, Niemcy, 1 połowa XIX w.
Porcelana, złocenia, farby naszkliwne Niemcy, wys. 10 cm
Niesygnowana Filiżanka typu jasmin. Na czole złota sentencja ujęta girlandami niezapominajek: Bey jedem Genufs daraus | erin nere Dich meiner. Krawędź przy wylewie, uszko oraz cokolik - złocone.

Description Obiekt dostępny w Galerii na Freta Warszawa, Freta 25
Miejsce: Galeria na Freta

Base price 365,00 zł