Miśnia, Saksonia, XIX/XX w.

1,150.00

WAZON Z KWIATAMI

Porcelana, malatury naszkliwne; wys.: 23,4 cm
Sygnowany: skrzyżowane miecze kobaltem podszkliwnie dwukrotnie przekreślone kołem szlifierskim | wycisk w masie: 19 | 50 | naszkliwnie: 62
Stan zachowania: przetarcie złoceń na wylewie.

SKU: 360823 Kategorie: ,