Wyników 1 - 28 z 28

miniatury

30281

TANIEC, Persja, XX w.

Miniatura, farby wodne, kość; 9,7 x 6 cm (owal)
Cena: 236,00 zł
30281

TANIEC, Persja, XX w.

Cena: 236,00 zł
24012

SCENA PASTERSKA, Persja, XIX w.

Miniatura, farby wodne, papier, 28 x 17 cm
Cena: 460,00 zł
24012

Cena: 460,00 zł
91a

PORTRET NAPOLEONA BONAPARTE, wg P. Delaroche, 2. poł. XIX w.

Miniatura, Kość, gwasz; 13 x 8,7 cm
Cena: 1552,00 zł
91a

Cena: 1552,00 zł
070122

PORTRET MŁODEGO MĘŻCZYZNY, ok. 1820

Miniatura, akwarela, gwasz, kośc; 5 x 3,5 cm (owal), mosiężna ramka
Cena: 2124,00 zł
070122

Cena: 2124,00 zł
0319

PORTRET MĘŻCZYZNY, ok. 1840

Miniatura, gwasz, kość, 85 x 60 mm (w świetle p-p)
Cena: 3450,00 zł
0319

PORTRET MĘŻCZYZNY, ok. 1840

Cena: 3450,00 zł
256637

PORTRET KOBIETY W CZEPCU, ok. 1830

Miniatura, gwasz, kość; 9 x 7,5 cm
Cena: 1725,00 zł
256637

Cena: 1725,00 zł
07252

PARA MINIATUR: JÓZEF I ANNA GABRIEL, pocz. XIX w.

Gwasz, pergamin; 6 x 4,7 cm
Cena: 4720,00 zł
07252

Cena: 4720,00 zł
02749

MINIATURA, PORTRET KOBIETY, Francja, pocz. XIX w.

Akwarela, papier; 15 x 11,5 cm
Cena: 5175,00 zł
02749

Cena: 5175,00 zł
3307

MINIATURA, KOBIETA Z RÓŻĄ, XIX/XX w.

Fotografia podmalowana gwaszem, kość, 6,5 x 5 cm
Cena: 1150,00 zł
3307

Cena: 1150,00 zł
0333

MINIATURA SYLWETKOWA, 1820 - 1830

Szkło, złocenie, tusz, ramka drewniana, śr. 73 mm
Cena: 2185,00 zł
0333

Cena: 2185,00 zł
060b

MINIATURA - JOHANN BRAHMS, Europa Zachodnia, XIX/XX w.

Cena: 518,00 zł
060b

Cena: 518,00 zł
3297

Maria JANKOWSKA

MINIATURA, KOBIETA W BIAŁYM CZEPCU
Cena: 1150,00 zł
3297

Maria JANKOWSKA

Cena: 1150,00 zł
3316

Maria JANKOWSKA

MINIATURA, KOBIETA Z LOKAMI
Cena: 1150,00 zł
3316

Maria JANKOWSKA

Cena: 1150,00 zł
20120204_165637_035

Malarz nieokreślony, XIX w.

Miniatura, portret młodej damy z różą w dłoni
Cena: 1093,00 zł
20120204_165637_035

Malarz nieokreślony, XIX w.

Cena: 1093,00 zł
0321

KOBIETA W CZARNEJ SUKNI, ok. 1840

Miniatura, akwarela, gwasz, karton; 12 x 9,5 cm
Cena: 3450,00 zł
0321

Cena: 3450,00 zł
24088

DZIECKO W CZEPKU, ok. 1900

Miniatura, fotografia podmalowana, 8,5 x 6,5 cm (owal)
Cena: 295,00 zł
24088

DZIECKO W CZEPKU, ok. 1900

Cena: 295,00 zł