Malarz nieokreślony, XIX w.
Miniatura, portret młodej damy z różą w dłoni
Description Akwarela, papier; 5,9 x 3,9 cm (w świetle ramki); Owal, w ramce mosiężnej, za szkłem
Portret młodej damy w białej sukni i niebieskim szalu, trzymającej w lewej dłoni różę jest doskonałym przykładem stylu biedermeier.

Base price 1093,00 zł