PORTRET NAPOLEONA BONAPARTE, wg P. Delaroche, 2. poł. XIX w.
Miniatura, Kość, gwasz; 13 x 8,7 cm
Description

Sygnowany l.d.: Marogfoy

Base price 1552,00 zł