KOBIETA W RENESANSOWYM STROJU, pocz. XX w.

Miniatura, fotografia podmalowana, 9 x 6,5 cm (owal) Sygnowany śr. p. Koser Wewnętrzna ramka mosiężna, zewnętrzna drewniana z podpórką; 14 x 12 cm
1896