PORTRET FRANZA BAADERA, poł. XVIII w.

MALARZ NIEMIECKI Akwarela, papier; 12 x 9 cm (owal) Na odwrocie napis piórem; Dr Joseph | Lamb Baader | Protomedicus und | Professor von Medicin | an Universität Freiburg | + 10 Nov. 1773 Ramka drewniana z epoki, snycerka złocona; 17 x 12,5 cm
046-portret-franza-baadera-pol-xviii-w