PORTRET FRANZA BAADERA, poł. XVIII w.
MALARZ NIEMIECKI
Akwarela, papier; 12 x 9 cm (owal)
Na odwrocie napis piórem; Dr Joseph | Lamb Baader | Protomedicus und | Professor von Medicin | an Universität Freiburg | + 10 Nov. 1773
Ramka drewniana z epoki, snycerka złocona; 17 x 12,5 cm
Description Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa Franz Joseph Lambert Baader (1723-1773) , profesor medycyny na uniwersytecie we Freiburgu

Base price 2300,00 zł