Niemcy lub Austria, 2 poł. XIX w.
MINIATURA - PORTRET HELENY SEDLMEYER (1813-1898), wg Josepha Karla Stielera (1781-1858)

Description Akwarela, gwasz, kość; ramka: szylkret, mosiądz;
5 x 4 cm (owal)
Sygnowany wzdłuż prawej krawędzi: n. Stieler

Base price 2300,00 zł