Zresetuj wszystko

Wyników 1 - 23 z 23

miniatury

171139

PORTRET MĘŻCZYZNY, Polska, ok. 1830

Miniatura, gwasz, kość; 82 x 65 mm
Cena: 3304,00 zł
171139

Cena: 3304,00 zł
1273746

FRYDERYK CHOPIN, ok. 1970

Miniatura, olej, tektura; 9,5 x 9,5 cm
Cena: 493,99 zł
1273746

FRYDERYK CHOPIN, ok. 1970

Cena: 493,99 zł
38132

REMBRANDT I SASKIA, poł. XIX w.

Para miniatur, porcelana, farby naszkliwne, złocenie; 12 x 8 cm
Cena: 4720,00 zł
38132

Cena: 4720,00 zł
30281

TANIEC, Persja, XX w.

Miniatura, farby wodne, kość; 9,7 x 6 cm (owal)
Cena: 236,00 zł
30281

TANIEC, Persja, XX w.

Cena: 236,00 zł
070122

PORTRET MŁODEGO MĘŻCZYZNY, ok. 1820

Cena: 2124,00 zł
070122

Cena: 2124,00 zł
07252

PARA MINIATUR: JÓZEF I ANNA GABRIEL, pocz. XIX w.

Gwasz, pergamin; 6 x 4,7 cm
Cena: 4720,00 zł
07252

Cena: 4720,00 zł
25432

KRÓLOWA MARIA KAZIMIERA SOBIESKA, 2 poł. XIX w.

Miniatura, olej, płytka miedziana; 8 x 7 cm (owal), mosiężna ramka
Cena: 1725,00 zł
25432

Cena: 1725,00 zł
256637

PORTRET KOBIETY W CZEPCU, ok. 1830

Miniatura, gwasz, kość; 9 x 7,5 cm
Cena: 1725,00 zł
256637

Cena: 1725,00 zł
91a

PORTRET NAPOLEONA BONAPARTE, wg P. Delaroche, 2. poł. XIX w.

Miniatura, Kość, gwasz; 13 x 8,7 cm
Cena: 1552,00 zł
91a

Cena: 1552,00 zł
02749

MINIATURA, PORTRET KOBIETY, Francja, pocz. XIX w.

Akwarela, papier; 15 x 11,5 cm
Cena: 5175,00 zł
02749

Cena: 5175,00 zł
24012

SCENA PASTERSKA, Persja, XIX w.

Miniatura, farby wodne, papier, 28 x 17 cm
Cena: 460,00 zł
24012

Cena: 460,00 zł
3307

MINIATURA, KOBIETA Z RÓŻĄ, XIX/XX w.

Fotografia podmalowana gwaszem, kość, 6,5 x 5 cm
Cena: 1150,00 zł
3307

Cena: 1150,00 zł
1896

KOBIETA W RENESANSOWYM STROJU, pocz. XX w.

Miniatura, fotografia podmalowana, 9 x 6,5 cm (owal) Sygnowany śr. p. Koser Wewnętrzna ramka mosiężna, zewnętrzna drewniana z podpórką; 14 x 12 cm
Cena: 230,00 zł
1896

Cena: 230,00 zł
0319

PORTRET MĘŻCZYZNY, ok. 1840

Miniatura, gwasz, kość, 85 x 60 mm (w świetle p-p)
Cena: 3450,00 zł
0319

PORTRET MĘŻCZYZNY, ok. 1840

Cena: 3450,00 zł
0321

KOBIETA W CZARNEJ SUKNI, ok. 1840

Miniatura, akwarela, gwasz, karton; 12 x 9,5 cm
Cena: 3450,00 zł
0321

Cena: 3450,00 zł
0333

MINIATURA SYLWETKOWA, 1820 - 1830

Szkło, złocenie, tusz, ramka drewniana, śr. 73 mm
Cena: 2185,00 zł
0333

Cena: 2185,00 zł
2587

ANNA NAUCZAJĄCA MARIĘ, Hiszpania lub Włochy, XVIII w.

Gwasz, jedwab, kość, złota nić, ramka mosiężna, szkło fazowane. 7,5 x 6 cm Na odwrocie karta z napisem: S. Viti M
Cena: 690,00 zł
2587

Cena: 690,00 zł
20140624_182701_124

GENERAŁ PREVOST DE VERNOIS, ok. 1820

MALARZ francuski

Cena: 3047,00 zł
20140624_182701_124

Cena: 3047,00 zł
20120827_141658_120

MINIATURA, DZIEWCZYNA W KAPELUSZU Z PIÓRAMI, 3 tercja XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, 9 x 7,3 cm (owal)

Ramka mosiężna

Na odwrocie niekompletna papierowa nalepka z napisem atramentem; znakowanie wyciskiem E | 12; niebieską farbą; 6.

Cena: 977,00 zł
20120827_141658_120

Cena: 977,00 zł
20120204_165637_035

Malarz nieokreślony, XIX w.

Miniatura, portret młodej damy z różą w dłoni
Cena: 1093,00 zł
20120204_165637_035

Malarz nieokreślony, XIX w.

Cena: 1093,00 zł
060b

MINIATURA - JOHANN BRAHMS, Europa Zachodnia, XIX/XX w.

Cena: 518,00 zł
060b

Cena: 518,00 zł
20101012_102826_070

Niemcy lub Austria, 2 poł. XIX w.

MINIATURA - PORTRET HELENY SEDLMEYER (1813-1898), wg Josepha Karla Stielera (1781-1858)
Cena: 2300,00 zł
20101012_102826_070

Cena: 2300,00 zł