Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 1 z 8
Wyników 1 - 36 z 277

ikony

227867

IKONA, ŚWIĘTY PATRIARCHA HERMOGEN, Rosja, XIX w.

Emalia malarska na miedzi; 37 x 30 mm
Cena: 708,00 zł
227867

Cena: 708,00 zł
22052

IKONA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, Moskwa, 1885

Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg, okład srebrny, złocony, emalia komórkowa; 36 x 31,5 cm
Cena: 47200,00 zł
22052

Cena: 47200,00 zł
219654

IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, Moskwa, Fiedor Jakowlewicz Miszukow, 1899 - 1908

Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg, okład srebrny, złocenie, emalia komórkowa; 31,5 x 27,2 cm
Cena: 47200,00 zł
219654

Cena: 47200,00 zł
2738

IKONA PODRÓŻNA, ŚW. JAN EWANGELISTA, Rosja, XVIII w.

Mosiądz, 10,3 x 6 cm
Cena: 2124,00 zł
2738

Cena: 2124,00 zł
27293

IKONA PODRÓŻNA, Rosja, XIX w.

Mosiądz, 54 x 48 cm
Cena: 944,00 zł
27293

IKONA PODRÓŻNA, Rosja, XIX w.

Cena: 944,00 zł
27162

IKONA PODRÓŻNA, ŚW. MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, XIX w.

Mosiądz; 60 x 53 mm
Cena: 1180,00 zł
27162

Cena: 1180,00 zł
27056

IKONA PODRÓŻNA, Rosja, XVIII w.

Mosiądz; 67 x 49 mm
Cena: 708,00 zł
27056

Cena: 708,00 zł
26526

IKONA PODRÓŻNA, Ukrzyżowanie, Rosja, XIX w.

Mosiądz, emalia; 16 x 9,5 cm
Cena: 944,00 zł
26526

Cena: 944,00 zł
293_1 — kopia

TRZY IKONY, Rosja, Petersburg, Trofim Siemienow Bogdanow, 1873

Święci Borys I Gleb, książę Gabriel Pskowski, Eudokia
Cena: 14160,00 zł
293_1 — kopia

Cena: 14160,00 zł
277344

IKONA PODRÓŻNA, ŚWIĘTY ANTYPAS PERGAMOŃSKI, Rosja, XIX w.

Brąz, złocenie, 10,7 x 9,2 cm
Cena: 944,00 zł
277344

Cena: 944,00 zł
2667

IKONA, ŚWIĘCI KOSMA I DAMIAN, Grecja, pocz. XX w.

Tempera, deska, okład srebrny; 15,5 x 12 cm
Cena: 1770,00 zł
2667

Cena: 1770,00 zł
28152

IKONA PODRÓŻNA, SKRZYDŁO POLIPTYKU, Rosja, XIX w.

Mosiądz, emalia; 18 x 11 cm
Cena: 472,00 zł
28152

Cena: 472,00 zł
27946

IKONA PODRÓŻNA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, XIX w.

Mosiądz; 10,8 x 7 cm
Cena: 472,00 zł
27946

Cena: 472,00 zł
26354

IKONA UKRZYŻOWANIE, Rosja, XVII / XVIII w.

Mosiądz, 17 x 9,5 cm
Cena: 2950,00 zł
26354

Cena: 2950,00 zł
26267

IKONA, Pantokrator, Rosja, ok. 1900

Tempera, deska, okład mosiężny; 13,5 x 11,3 cm
Cena: 1180,00 zł
26267

Cena: 1180,00 zł
26176

IKONA, UKRZYŻOWANIE, Rosja, XIX w.

Mosiądz, 26 x 13,5 cm
Cena: 2124,00 zł
26176

Cena: 2124,00 zł
24477

IKONA, SIEDMIU ŚWIĘTYCH BRACI ŚPIĄCYCH, Rosja, 2 poł. XIX w.

Tempera, deska; 31 x 26,5 cm
Cena: 1180,00 zł
24477

Cena: 1180,00 zł
210b

IKONA PODRÓŻNA, TRYPTYK DEESIS, Rosja, XIX w.

Mosiądz, 7,5 x 18,2 cm
Cena: 1062,00 zł
210b

Cena: 1062,00 zł
23494

IKONA, PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, po 1870

Tempera, złocenie, deska; 35,5 x 30,5 cm
Cena: 4130,00 zł
23494

Cena: 4130,00 zł
22694

IKONA ŚWIĄTECZNA - PRAZDNIK, Rosja, 2. poł. XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 26,5 x 21, 8 cm
Cena: 5310,00 zł
22694

Cena: 5310,00 zł
26196

IKONA, ARCHANIOŁ MICHAŁ, ŚW. AKILINA I PIOTR METROPOLITA, Rosja, Petersburg, XVIII/XIX w.

Tempera, deska, okład srebrny; próba 84, 13,3 x 11,2 cm
Cena: 4720,00 zł
26196

Cena: 4720,00 zł
18766

IKONA, MATKA BOŻA I DWÓCH ŚWIĘTYCH, Rosja, XVIII w.

Tempera, deska, basma i suknia i wieńce mosiężne, srebrzone; 31 x 26 cm
Cena: 4720,00 zł
18766

Cena: 4720,00 zł
19287

IKONA W KIOCIE, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, 2 poł. XIX w.

Tempera, deska, okład mosiężny, srebrzony, 31 x 26 cm
Cena: 4130,00 zł
19287

Cena: 4130,00 zł
19451

WŁODZIMIERSKA IKONA MATKI BOŻEJ, Rosja, k. XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 31 x 27 cm
Cena: 3304,00 zł
19451

Cena: 3304,00 zł
29261

IKONA PODRÓŻNA ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM, Rosja, XIX w.

Mosiądz; 14 x 12 cm
Cena: 708,00 zł
29261

Cena: 708,00 zł
16037

KRUCYFIKS, Gruzja, XIX w.

Mosiądz; 11,7 x 9,7 cm
Cena: 805,00 zł
16037

KRUCYFIKS, Gruzja, XIX w.

Cena: 805,00 zł
16126

IKONA, ŚWIĘTY FIODOR TRICHINA, Rosja, ok. 1880

Tempera, złocenie, deska; 18 x 14 cm
Cena: 2185,00 zł
16126

Cena: 2185,00 zł
20131203_132010_064

IKONA, MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA WSZYSTKICH STRAPIONYCH, Rosja, po 1870

Tempera, złocenie, deska, 22 x 17 cm
Cena: 3450,00 zł
20131203_132010_064

Cena: 3450,00 zł
2555

IKONA, MATKA BOŻA FIODOROWSKA, Rosja, XVIII / XIX w.

Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg; 30 x 24 cm
Cena: 2875,00 zł
2555

Cena: 2875,00 zł
059-ikona-matka-boska-wlodzimierska-rosja-k-xix-w

IKONA, MATKA BOSKA WŁODZIMIERSKA, Rosja, k. XIX w.

Tempera, deska, okład mosiężny, resztki srebrzenia i złocenia 31 x 25,5 cm
Cena: 2875,00 zł

Cena: 2875,00 zł
09975

IKONA MATKI BOSKIEJ - WYBAWIENIE OD CIĘŻKICH NIESZCZĘŚĆ, Rosja, XIX w.

Tempera, deska; 37 x 30 cm
Cena: 5719,00 zł
09975

Cena: 5719,00 zł
10135

IKONA CERKIEWNA, Anioł ze Zwiastowania, Rosja, 2 poł. XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 68 x 30,5 cm
Cena: 5900,00 zł
10135

Cena: 5900,00 zł
a132_225

KRZYŻ LITURGICZNY

Rosja, Moskwa, Dmitrij Iwanowicz Orłow, 1872
Cena: 10120,00 zł
a132_225

KRZYŻ LITURGICZNY

Cena: 10120,00 zł
a132_222

KRZYŻ NAPIERŚNY DLA SWIASZCZENNIKA

Rosja, Petersburg, po 1896
Cena: 4485,00 zł
a132_222

Cena: 4485,00 zł
17326

IKONA, NARODZINY MARII, Wschodnia Polska, XVIII / XIX w.

Tempera, deska; 49 x 52 cm
Cena: 3220,00 zł
17326

Cena: 3220,00 zł
20120827_164206_064

IKONKA, ŚW. PROROK MAKARY WIELKI, Rosja, pocz, XX w.

Emalia malarska na miedzi, 4 x 3,2 cm
Cena: 805,00 zł
20120827_164206_064

Cena: 805,00 zł
Strona 1 z 8