Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 11 z 44
Wyników 361 - 396 z 1550

Rzemiosło

31523

SERWIS DO HERBATY DEKOROWANY W SMOKI, Chiny, ok. 1980

Porcelana, farby naszkliwne złocenia
Cena: 2360,00 zł
31523

Cena: 2360,00 zł
16539

SZKATUŁKA, Rosja, przed 1953

Papier maché, laka; 85 x 22,5 x 13 cm
Cena: 2360,00 zł
16539

SZKATUŁKA, Rosja, przed 1953

Cena: 2360,00 zł
259a

WAZON DEKORACYJNY, Vereinigte Lausitzer Glaswerke, Arsall, pocz. XX w.

Szkło barwne warstwowe (bezbarwne, różowe), trawione; wys. 15,5 cm
Cena: 2360,00 zł
259a

Cena: 2360,00 zł
1669

ZESTAW NA BIURKO, Polska, Warszawa, Władysław Miecznik, po 1934

Onyks, brąz, złocenie; szkło; sygnowany: W. Miecznik
Cena: 2360,00 zł
1669

Cena: 2360,00 zł
2675

KRYSZNA, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 8,5 cm
Cena: 2300,00 zł
2675

KRYSZNA, Indie, XVIII w.

Cena: 2300,00 zł
270277

GANEŚA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 7 cm
Cena: 2300,00 zł
270277

GANEŚA, Indie, XIX w.

Cena: 2300,00 zł
272a

NANDI, Indie, XVIII w.

Brąz, dł. 4,5 cm
Cena: 2300,00 zł
272a

NANDI, Indie, XVIII w.

Cena: 2300,00 zł
27614

LAKSZMI NARAJANA, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 8 cm
Cena: 2300,00 zł
27614

Cena: 2300,00 zł
27757

BÓG Z BARANIĄ GŁOWĄ, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 10,5 cm
Cena: 2300,00 zł
27757

Cena: 2300,00 zł
30369

LAKSZMI, Indie, XIX w.

Brąz, 10,5 cm
Cena: 2300,00 zł
30369

LAKSZMI, Indie, XIX w.

Cena: 2300,00 zł
3042

LAKSZMI, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 8 cm
Cena: 2300,00 zł
3042

LAKSZMI, Indie, XIX w.

Cena: 2300,00 zł
306859

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 10 cm
Cena: 2300,00 zł
306859

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 2300,00 zł
30778

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 11,8 cm
Cena: 2300,00 zł
30778

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 2300,00 zł
30851

PARWATI, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 11 cm
Cena: 2300,00 zł
30851

PARWATI, Indie, XIX w.

Cena: 2300,00 zł
20692

ELEKTRYCZNY EKSPRES DO KAWY w stylu art deco, Polska, Warszawa, Bracia Borkowscy (Brabork), ok. 1930

Biały metal, niklowanie, aluminium (sitko), drewno (uchwyty), szkło (pokrywka), wys. 37 cm
Cena: 2300,00 zł
20692

Cena: 2300,00 zł
18714

PARWATI, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 10 cm
Cena: 2300,00 zł
18714

Cena: 2300,00 zł
19628

Brąz, wys. 9,5 cm
Cena: 2300,00 zł
19628

Cena: 2300,00 zł
202951

IKONA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, XIX w.

Brąz, emalia, 11,3 x 10 cm
Cena: 2300,00 zł
202951

Cena: 2300,00 zł
2153

IKONA PODRÓŻNA Z PIĘCIORGIEM ŚWIĘTYCH, Rosja, XVIII w.

Brąz, resztki złocenia; 15 x 10,5 cm
Cena: 2300,00 zł
2153

Cena: 2300,00 zł
2277

IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, ok. 1870

Tempera, deska, okład srebrzony, złocony, 31,5 x 27 cm
Cena: 2300,00 zł
2277

Cena: 2300,00 zł
1607

IKONA Z SZEŚCIORGIEM ŚWIĘTYCH, Rosja, XVIII/XIX w.

Tempera, deska, nimby mosiężne, 31 x 27 cm
Cena: 2300,00 zł
1607

Cena: 2300,00 zł
2538

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.

Jadeit, waga 14 g, dł. 34 mm
Cena: 2300,00 zł
2538

ZAWIESZKA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 2300,00 zł
3182

SZKLANICA, Niemcy, 1808

Szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 11,5, śr. 8 cm Wyryte: Erinerung an Partau 16 October 1808
Cena: 2300,00 zł
3182

SZKLANICA, Niemcy, 1808

Cena: 2300,00 zł
216-para-falkonow-francja-k-xix-w

PARA FALKONÓW, Francja, k. XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, wys. 14,5 cm

Puncowanie: w rombie znak nieczytelny wykonawcy

Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
176-ikona-swiety-symeon-wierchorutski-rosja-k-xix-w

IKONA, ŚWIĘTY SYMEON WIERCHORUTSKI, Rosja, k. XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 17,5 x 14 cm, rama drewniana; kiot drewniany z przeszklonymi drzwiczkami; 27 x 23 cm
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
250-secesyjna-bola-do-ponczu-niemcy-geislingen-wmf-ok-1900

SECESYJNA BOLA DO PONCZU, Niemcy, Geislingen, WMF, ok. 1900

Plater na mosiądzu, szkło formowane, ryte; wys. całk. 41 cm, Puncowanie: WMFM
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
135-ikona-zasniecie-marii-rosja-xix-w

IKONA, ZAŚNIĘCIE MARII, Rosja, XIX w.

Tempera, deska; 14 x 17,7 cm
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
058-ikona-zeslanie-ducha-swietego-rosja-xix-w

IKONA, ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO, Rosja, XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 13,5 x 12 cm
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
60-ikona-matka-boza-siedmiostrzelna

IKONA, MATKA BOŻA SIEDMIOSTRZELNA, (Siemistrelnaja), Rosja, pocz. XIX w.

Tempera, deska, 34,5 x 29 cm
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
065-ikona-jan-chrzciciel-rosja-xviii-w

IKONA, JAN CHRZCICIEL, Rosja, XVIII w.

Tempera, deska, płytki kowczeg, 32 x 26 cm
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
044-jan-juliusz-nalborczyk

Jan Juliusz NALBORCZYK

FRYDERYK CHOPIN, 1912

Gips malowany na złoto; 17 x 21,5 cm, zamocowany na deskę

Sygnowany p.d.: Nalborczyk

Cena: 2300,00 zł
044-jan-juliusz-nalborczyk

Jan Juliusz NALBORCZYK

Cena: 2300,00 zł
104-zegarek-damski-wisiorkowy-szwajcaria-k-xix-w

ZEGAREK DAMSKI WISIORKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.

Trzykopertowy, złoty, próba 14 K, śr. 32 mm
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
032-samowar-poznan-fabryka-jana-krysiewicza-przed-1885

SAMOWAR, Poznań, Fabryka Jana Krysiewicza, przed 1885

Mosiądz, wewnątrz miedź, drewno (uchwyty), wys. 39 cm Sygnowany: J. KRYSIEWICZ | POZNAŃ
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
121-podstawka-na-zegarek-z-figura-pantery

PODSTAWKA NA ZEGAREK Z FIGURĄ PANTERY, Francja, 1 poł. XIX w.

Brąz złocony, wys.25, podstawa; 7 x 7 cm Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
Strona 11 z 44