Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 7 z 44
Wyników 217 - 252 z 1550

Rzemiosło

2839

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 13,5 cm
Cena: 3450,00 zł
2839

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 3450,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 16,5 cm
Cena: 3450,00 zł
28577

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.

Brąz, wys. 9 cm
Cena: 3450,00 zł
28615

WISZNU, Indie, XVIII/XIX w.

Cena: 3450,00 zł
2873

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 12,5 cm
Cena: 3450,00 zł
2873

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 3450,00 zł
28993

PARWATI, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 11,5 cm
Cena: 3450,00 zł
28993

PARWATI, Indie, XVIII w.

Cena: 3450,00 zł
2903

DURGA, Indie, XVIII w.

Brąz, wys. 10 cm
Cena: 3450,00 zł
2903

DURGA, Indie, XVIII w.

Cena: 3450,00 zł
3175

KRYSZNA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 15,5 cm
Cena: 3450,00 zł
3175

Cena: 3450,00 zł
18269

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Plakieta, relief, brąz; 20 x 10,5 cm, kontra
Cena: 3450,00 zł
18269

WISZNU, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 3450,00 zł
18472

WISZNU, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 11 cm
Cena: 3450,00 zł
18472

WISZNU, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
187a1

ŚIWA, Indie, XIX w.

Plakieta, relief, brąz, 16,9 x 7,3 cm, kontra
Cena: 3450,00 zł
187a1

ŚIWA, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
19397

KALKIN, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 13 cm
Cena: 3450,00 zł
19397

KALKIN, Indie, XIX w.

Cena: 3450,00 zł
19464

LAKSZMI NA SŁONIU, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 11 cm
Cena: 3450,00 zł
19464

Cena: 3450,00 zł
18528

IKONA PODRÓŻNA, TRYPTYK DEESIS, Rosja, XIX w.

Brąz, emalia, 15 x 39 cm
Cena: 3450,00 zł
18528

Cena: 3450,00 zł
0319

PORTRET MĘŻCZYZNY, ok. 1840

Miniatura, gwasz, kość, 85 x 60 mm (w świetle p-p)
Cena: 3450,00 zł
0319

PORTRET MĘŻCZYZNY, ok. 1840

Cena: 3450,00 zł
0321

KOBIETA W CZARNEJ SUKNI, ok. 1840

Miniatura, akwarela, gwasz, karton; 12 x 9,5 cm
Cena: 3450,00 zł
0321

Cena: 3450,00 zł
147matka-boza-adorowana-przez-swietych-nikeasa-i-barbare

MATKA BOŻA PIECZERSKA, Ukraina, XVIII w.

Olej, płótno dublowane, 64 x 102 cm
Cena: 3450,00 zł

Cena: 3450,00 zł
078-ikona-swiety-jonasz-poczajewski-rosja-3-tercja-xix-w

IKONA, ŚWIĘTY JONASZ POCZAJEWSKI, Rosja, 3 tercja XIX w.

Tempera, złocenie, tłoczenie, deska, 22 x 17,5 cm
Cena: 3450,00 zł

Cena: 3450,00 zł
49-ikona-staroobrzedowcow-pantokrator-na-tronie-rosja

IKONA STAROOBRZĘDOWCÓW, PANTOKRATOR NA TRONIE, Rosja, pocz. XIX w.

Mosiądz, tempera, deska; 22,5 x 19 cm
Cena: 3450,00 zł

Cena: 3450,00 zł
052-ikona-prazdnik-ze-zmartwychwstaniem-rosja-pol-xix-w

IKONA, PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, poł. XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 35,5 x 30,5 cm
Cena: 3450,00 zł

Cena: 3450,00 zł
ikona-matka-boza-pocieszycielka-pokrow

IKONA, WELON MATKI BOSKIEJ (POKROW), Rosja, k. XVIII w.

Tempera, deska; 31 x 25,5 cm
Cena: 3450,00 zł

Cena: 3450,00 zł
063k

DWA LISTY DO WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO OD ZIĘCIA STANISŁAWA LEŚNIOWSKIEGO

Jeden z datą 27.05.37
Cena: 3450,00 zł
063k

Cena: 3450,00 zł
20140927_121707_058

WAZA PRZYŚCIENNA, XIX/XX w.

Marmur żyłkowany, brąz złocony metalicznie, wys 45 cm
Cena: 3450,00 zł
20140927_121707_058

WAZA PRZYŚCIENNA, XIX/XX w.

Cena: 3450,00 zł
20131203_132010_064

IKONA, MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA WSZYSTKICH STRAPIONYCH, Rosja, po 1870

Tempera, złocenie, deska, 22 x 17 cm
Cena: 3450,00 zł
20131203_132010_064

Cena: 3450,00 zł
20111013_183523_045

Malarz europejski, XVIII/XIX w.

Opatrywanie rannego (Scena Biblijna)
Cena: 3450,00 zł
20111013_183523_045

Cena: 3450,00 zł
20110510_171257_066

IKONA - ŚW. JAN CHRZCICIEL Z KIELICHEM I ŚWIĘTAMI, Rosja, XVIII/XIX w.

Cena: 3450,00 zł
20110510_171257_066

Cena: 3450,00 zł
20110510_170840_068

IKONA ZMARTWYCHWSTANIE Z 12. ŚWIĘTAMI, Rosja 2. poł. XIX w.

Cena: 3450,00 zł
20110510_170840_068

Cena: 3450,00 zł
20110510_163025_083

ZESTAW NA BIURKO, Rosja (?), pocz. XX w.

Cena: 3450,00 zł
20110510_163025_083

Cena: 3450,00 zł
20101124_105659_104

Rosja, XIX/XX w.

PRZYCISK NA BIURKO - ROSYJSKI SPRZEDAWCA
Cena: 3450,00 zł
20101124_105659_104

Rosja, XIX/XX w.

Cena: 3450,00 zł
a91n265 kopia

Czechy, 1. ćw. XX w.

WAZON, w typie Kralika
Cena: 3450,00 zł
a91n265 kopia

Czechy, 1. ćw. XX w.

Cena: 3450,00 zł
Strona 7 z 44