Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 5 z 45
Wyników 145 - 180 z 1593

Rzemiosło

100b

IKONA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, poł. XIX w.

Tempera, deska, 36 x 30 cm
Cena: 4600,00 zł
100b

Cena: 4600,00 zł
116ikona-swiateczna-prazdnik-ze-zmartwychwstaniem

IKONA ŚWIĄTECZNA - PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, 2 poł. XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 43,5 x 37,5 cm
Cena: 4600,00 zł

Cena: 4600,00 zł
139-komplet-do-przypraw-wlochy-alessandria-a-cesa-po-1944

KOMPLET DO PRZYPRAW, Włochy. Alessandria, A. Cesa, po 1944

Srebro, próba 800, waga 1065 g, szkło ołowiowe, szlifowane W składzie: kabaret na oliwę i ocet (wys. 21,5 cm), para solniczek (sr. 7 cm), cukiernica (śr. 11 cm) Puncowanie: 800; 1. AL
Cena: 4600,00 zł

Cena: 4600,00 zł
zyrandol-w-formi-galazek-melon

ŻYRANDOL W FORMIE UKWIECONYCH GAŁĄZEK MELONA, 2 poł. XIX w.

Mosiądz; czteroramienny, 12-świecowy, wtórnie zelektryfikowany, zakończony melonem, wys. 115, śr. 80 cm Pochodzenie: zbiory Rotwandów
Cena: 4600,00 zł

Cena: 4600,00 zł
058-ikona-matka-boska-tychwinska-rosja-xviii-xix-w

IKONA, MATKA BOSKA TYCHWIŃSKA, Rosja, XVIII/XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 22,5 x 18 cm
Cena: 4600,00 zł

Cena: 4600,00 zł
156-kieszonkowy-zegarek-cortebert-pocz-xx-w

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Cortébert, pocz. XX w.

Złoty, próba 14K, trzykopertowy, śr. 47 mm
Cena: 4600,00 zł

Cena: 4600,00 zł
20150120_175634_144

IKONA, ŚW. MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, poł. XIX w.

Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg; 26,5 x 22,5 cm
Cena: 4600,00 zł
20150120_175634_144

Cena: 4600,00 zł
20141201_132623_075-1

IKONA, MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA WSZYSTKICH STRAPIONYCH, Rosja, XIX w.

Tempera, złocenie, deska, okład biały metal, srebrzony, złocony; 35 x 31 cm
Cena: 4600,00 zł
20141201_132623_075-1

Cena: 4600,00 zł
20140303_125405_121

WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 27, śr. podstawy 14 cm
Cena: 4600,00 zł
20140303_125405_121

WAZON, Chiny, XVIII/XIX w.

Cena: 4600,00 zł
20130927_131442_044

IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Grecja, XVII / XVIII w.

Tempera, transfer na płótno; 54 x 39 cm

Cena: 4600,00 zł
20130927_131442_044

Cena: 4600,00 zł
20130926_142021_153

PIESEK FOU, Chiny, XIX w.

    Brąz patynowany; 26 x 17,5 x 30 cm

Cena: 4600,00 zł
20130926_142021_153

PIESEK FOU, Chiny, XIX w.

Cena: 4600,00 zł
20120827_165540_052

IKONA, MATKA BOSKA KAZAŃSKA, Rosja, XVII/XVIII w.

Tempera, deska z płytkim kowczegiem, 31,5 x 26,5 cm

Deska zheblowana, przycięta. Malatura zniszczona, uzupełniana w XIX w.

Cena: 4600,00 zł
20120827_165540_052

Cena: 4600,00 zł
20110725_093309_165

Zegar

Francja, XIX w.
Cena: 4600,00 zł
20110725_093309_165

Zegar

Cena: 4600,00 zł
a132_222

KRZYŻ NAPIERŚNY DLA SWIASZCZENNIKA

Rosja, Petersburg, po 1896
Cena: 4485,00 zł
a132_222

Cena: 4485,00 zł
17264

PLAKIETA Z HERBEM SZLACHECKIM, Śląsk (?), XVII / XVIII w.

Miedź repusowana, złocona; śr. 24,5 cm
Cena: 4484,00 zł
17264

Cena: 4484,00 zł
174322

ZEGAR, Francja lub Szwajcaria, XIX w.

Obudowa drewniana 13 x 13 cm, z zawieszką, tarcza emaliowana w mosiężnym pierścieniu
Cena: 4484,00 zł
174322

Cena: 4484,00 zł
wieczna-lampa-xvii-w.1

WIECZNA LAMPA, XVII w.

Mosiądz; dł. 55 cm

Cena: 4400,00 zł
wieczna-lampa-xvii-w.1

WIECZNA LAMPA, XVII w.

Cena: 4400,00 zł
20379

ŚIWA Z RODZINĄ, Indie, XIX w.

Drewno; 53 x 34 cm
Cena: 4370,00 zł
20379

ŚIWA Z RODZINĄ, Indie, XIX w.

Cena: 4370,00 zł
145_9

DOKUMENTY, ODZNAKI I PAMIĄTKI ADAMA FLISA

(1922 Tarnopol – 1992)
Cena: 4370,00 zł
145_9

Cena: 4370,00 zł
31127

PATERA NA OWOCE, Czechy, Kralik, pocz. XX w.

Szkło formowane, bezbarwne, powlekane fioletowym, z zielonymi naciekami, iryzacja, wys. 8, śr. 30,5 cm
Cena: 4370,00 zł
31127

Cena: 4370,00 zł
031-samowar-kula-rosja-2-pol-xviii

SAMOWAR KULA, Rosja, 2 poł. XVIII

Miedź, mosiądz, drewno, wys. 59 cm
Cena: 4370,00 zł

Cena: 4370,00 zł
20131106_112356_089

IKONA, ŚW. MAREK EWANGELISTA, Rosja, pocz. XIX w.

    Tempera, złocenie, deska; śr. 24,5 cm

Cena: 4370,00 zł
20131106_112356_089

Cena: 4370,00 zł
20110614_092145_182

Zegar podróżny - kareciak z budzikiem

Francja, XIX/XX w.
Cena: 4370,00 zł
20110614_092145_182

Cena: 4370,00 zł
1127

IKONA, UKRZYŻOWANIE, Rosja, XIX w.

Mosiądz, niebieska i biała emalia; 13 x 14,5 cm
Cena: 4310,00 zł
1127

Cena: 4310,00 zł
20111013_181408_054

Ikona Ukrzyżowanie z mosiężnym krzyżem

Rosja XX w.
Cena: 4255,00 zł
20111013_181408_054

Cena: 4255,00 zł
170212

MIARKA GORZELNIANA 1 litr Przemysłu Rolnego, pocz. XX w.

Mosiądz, wys. 14 cm
Cena: 4200,00 zł
170212

Cena: 4200,00 zł
kaganek-na-swiece-polska-warszawa-wiktor-gontarczyk

KAGANEK NA ŚWIECĘ, Polska, Warszawa, Wiktor Gontarczyk, okres międzywojenny

Brąz, 9 x 18,5 x 9,5 cm
Cena: 4200,00 zł

Cena: 4200,00 zł
20101124_104859_098

Rosja, 2. poł. XIX w.

IKONA ŚW. FLOR I ŁAWR
Cena: 4140,00 zł
20101124_104859_098

Rosja, 2. poł. XIX w.

Cena: 4140,00 zł
24348

OKŁAD IKONY, święci Piotr, Katarzyna, Maria Egipcjanka, Rosja, Moskwa, 1824

Srebro, próba 84; waga 325 g; 31,5 x 27 cm
Cena: 4130,00 zł
24348

Cena: 4130,00 zł
34074

ZEGAR Z DAMĄ PRZEGLĄDAJĄCĄ BIŻUTERIĘ, Francja, Paryż, Vincenti, poł. XIX w.

Obudowa: brąz, marmur, wys. 42 cm
Cena: 4130,00 zł
34074

Cena: 4130,00 zł
34453

ZEGAREK NE RĘKĘ, Tissot, poł. XX w.

Koperta złota, pr. 585, śr. 30 mm
Cena: 4130,00 zł
34453

Cena: 4130,00 zł
23494

IKONA, PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, po 1870

Tempera, złocenie, deska; 35,5 x 30,5 cm
Cena: 4130,00 zł
23494

Cena: 4130,00 zł
19287

IKONA W KIOCIE, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, 2 poł. XIX w.

Tempera, deska, okład mosiężny, srebrzony, 31 x 26 cm
Cena: 4130,00 zł
19287

Cena: 4130,00 zł
186211

PARWATI, Indie, XIX w.

Brąz, wys. 9 cm
Cena: 4025,00 zł
186211

PARWATI, Indie, XIX w.

Cena: 4025,00 zł
23575

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 20,5 cm
Cena: 4025,00 zł
23575

DURGA, Indie, XVIII / XIX w.

Cena: 4025,00 zł
Strona 5 z 45