Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 7 z 44
Wyników 217 - 252 z 1550

Rzemiosło

20110614_092145_182

Zegar podróżny - kareciak z budzikiem

Francja, XIX/XX w.
Cena: 4370,00 zł
20110614_092145_182

Cena: 4370,00 zł
zegar-miniaturowy-usa-waterbury

ZEGAR MINIATUROWY, USA, Waterbury po 1907

Obudowa prostopadłościenna, brąz złocony, z czterech stron, przeszklona (szkło fazowane), tylne drzwiczki dekorowane wicia roślinna; 9 x 6 x 5,5 cm. Tarcza porcelanowa sygnowana D w rombie, cyfry godzin rzymskie. Mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem balansowym. Na tylnej płycie mechanizmu wybite: Patented Jan.29.02 - Apr. 11.05 - June 4.07 Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 345,00 zł

Cena: 345,00 zł
27842

ZEGAR LATARNIOWY, Anglia, XVII w.

Obudowa: mosiądz, 39 x 15 x 15 cm
Cena: 7670,00 zł
27842

Cena: 7670,00 zł
3938

ZEGAR KREDENSOWY, Niemcy, Schwenningen, Friedrich Mauthe, ok. 1930

Obudowa drewniana 32 x 71 x 16 cm
Cena: 708,00 zł
3938

Cena: 708,00 zł
35286

ZEGAR KOMINKOWY, Niemcy, Friedrich Böhler, ok. 1900

Obudowa czarny marmur, brąz; 37 x 30 x 15 cm
Cena: 4720,00 zł
35286

Cena: 4720,00 zł
20140602_124855_087

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820

Obudowa brąz złocony, 46 z 30,5 x 10 cm
Cena: 10030,00 zł
20140602_124855_087

Cena: 10030,00 zł
35368

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Adolphe Mougin, k. XIX w.

Obudowa marmur; 37 x 19 x 13 cm
Cena: 2360,00 zł
35368

Cena: 2360,00 zł
28269

ZEGAR KOMINKOWY, Austria, 1. ćw. XIX w.

Drewno, emalia, mosiądz, szkło; 40 x 29,2 x 12,5 cm
Cena: 7080,00 zł
28269

Cena: 7080,00 zł
28597

ZEGAR KOMINKOWY, Anglia, Sadler Ottery St. Mary, XIX/XX w.

Obudowa czarny marmur; 30,5 x 24 x 12,5 cm
Cena: 1180,00 zł
28597

Cena: 1180,00 zł
26594

ZEGAR KOMINKOWY Z ZEUSEM I AMALTEĄ

Francja, Paryż, Japy Freres, 2. poł. XIX w.
Cena: 9440,00 zł
26594

Cena: 9440,00 zł
28667

ZEGAR KOMINKOWY Z WINOBRANIEM, Francja, k. XIX w.

Stop metali, marmur, wys. 58 cm
Cena: 4130,00 zł
28667

Cena: 4130,00 zł
a88n177 kopia

ZEGAR KOMINKOWY Z PUTTEM I ŁABĘDZIEM

Cena: 9440,00 zł
a88n177 kopia

Cena: 9440,00 zł
zegar-kominkowy-z-figura-psyche-lemerle-charpentier

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ PSYCHE

Cena: 25960,00 zł

Cena: 25960,00 zł
20120827_141809_119

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ MARIANNY, Francja, poł. XIX w.

Brąz cyzelowany, złocony; 31 x 35 x 8,5 cm
Cena: 5664,00 zł
20120827_141809_119

Cena: 5664,00 zł
096-zegar-karetowy-z-repetycja-kwadransowa-pocz-xix-w

ZEGAR KARETOWY, Z REPETYCJĄ KWADRANSOWĄ, pocz. XIX w.

Obudowa mosiężna srebrzona, śr. 10,5 cm z wtórnym pierścieńiem skórzanym - jaszczur, tarcza za szkłem soczewkowym, mosiężna giloszowana z emaliowanym pierścieniem z cyframi godzin rzymskimi Mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem kwadransowym, dzwonkiem wybijającym godziny i kwadranse, z repetierem Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 5750,00 zł

Cena: 5750,00 zł
305 (2)

ZEGAR KAFLOWY, Niemcy, Augsburg, Jacob Mayr, ok. 1700

Brąz, mosiądz; 8,5 x 11 x 9,5 cm
Cena: 31050,00 zł
305 (2)

Cena: 31050,00 zł
Strona 7 z 44