Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 5 z 44
Wyników 145 - 180 z 1550

Rzemiosło

20130926_184454_088

ZEGAREK DAMSKI, pocz. XX w.

Złoto, próba 14 karatów, śr. 35 mm
Cena: 1725,00 zł
20130926_184454_088

ZEGAREK DAMSKI, pocz. XX w.

Cena: 1725,00 zł
104-zegarek-damski-wisiorkowy-szwajcaria-k-xix-w

ZEGAREK DAMSKI WISIORKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.

Trzykopertowy, złoty, próba 14 K, śr. 32 mm
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
21439

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, USA, Nowy Jork, Bulova, ok. 1955

Koperta mosiężna, pokryta złota folią, 25 x 17 mm
Cena: 402,00 zł
21439

Cena: 402,00 zł
2412

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Rora

Koperta złota, próba 750; śr. 18 mm
Cena: 1180,00 zł
2412

Cena: 1180,00 zł
152-zegarek-damski-na-reke-szwajcaria-omega-przed-1934

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Omega, przed 1934

Złoty, śr. 21 mm, z ekscentrycznym sekundnikiem Na kopercie wyryte: AM dn. 8 V 34
Cena: 1150,00 zł

Cena: 1150,00 zł
108-zegarek-damski-na-reke-szwajcaria-omega-ok-1930

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Omega, ok. 1930

Złoto, próba 585, 24 x 16 mm, waga całk. 9,38 g Sygnowany na tarczy OMEGA Puncowanie: wiewiórka
Cena: 1035,00 zł

Cena: 1035,00 zł
20496

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Duxot, ok. 1960

Koperta złocona, śr. 15 mm
Cena: 345,00 zł
20496

Cena: 345,00 zł
20140328_172647_122

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Den Ro, ok. 1930

Złoto, srebro, dwa diamenty; waga całkowita 5 g, 28 x 18 mm Sygnowany na tarczy: DEN RO | 17 JEWELS | SWISS Puncowanie na kopercie: 18K | 0,720 | 230 60
Cena: 3220,00 zł
20140328_172647_122

Cena: 3220,00 zł
22091

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Ardan, ok. 1950

Złoto, próba 750, waga całk. 8,57 g, śr. 2 cm,
Cena: 1150,00 zł
22091

Cena: 1150,00 zł
18126

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Cartier, XX w.

Koperta złocona, szafir; 28 x 20 mm
Cena: 1725,00 zł
18126

Cena: 1725,00 zł
157-zegarek-damski-na-reke-z-bransoleta

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ Z BRANSOLETĄ

Złoto, próba 585, koronka z szafirem, 4-5 g; 20 x 18 mm
Cena: 575,00 zł

Cena: 575,00 zł
1919

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ

Koperta, Szwajcaria, Eterna, pocz. XX w.
Cena: 402,00 zł
1919

ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ

Cena: 402,00 zł
283_3

ZEGAREK CONFUSIUS, Szwajcaria, pol. XIX w.

Trzykopertowy, srebro, próba 875, niebieska emalia, śr. 6 cm
Cena: 287,00 zł
283_3

Cena: 287,00 zł
1985

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, WISIORKOWY HERITAGE, Szwajcaria, Continental, ok. 1940

Koperta srebrzona, 2 cm
Cena: 920,00 zł
1985

Cena: 920,00 zł
18698

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ, USA, Waltham, ok. 1940

Koperta złoto, dwa diamenty, 8 szafirów, 37 x 16 mm, bransoletka z 2 szafirami
Cena: 6900,00 zł
18698

Cena: 6900,00 zł
19549

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ, USA, Elgin, ok. 1960

Koperta stalowa, 26 x 16 cm, bransoletka
Cena: 345,00 zł
19549

Cena: 345,00 zł
18915

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ, USA, Croton, ok. 1950

Koperta złoto, 14 kt, 16 x 13 mm, bransoletka stalowa, złocona
Cena: 3000,00 zł
18915

Cena: 3000,00 zł
19796

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ, USA, Bernus, ok. 1950

Koperta złoto, dwa diamenty, 26 x 10 mm, bransoletka stalowa
Cena: 6900,00 zł
19796

Cena: 6900,00 zł
18718

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, ok. 1940

Koperta białe złoto, dwa diamenty, cztery szmaragdy; 37 x 16 mm
Cena: 6900,00 zł
18718

Cena: 6900,00 zł
19331

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ, ok. 1940

Koperta złota, 5 szafirów, 27 x 15 mm, bransoletka
Cena: 6900,00 zł
19331

Cena: 6900,00 zł
19494

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ, Jules Jürgensen, ok. 1940

Koperta, białe złoto, 14 k, 17 x 13 mm, bransoletka stalowa, pokryta złota folią
Cena: 2875,00 zł
19494

Cena: 2875,00 zł
196282

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ Z BRANSOLETKĄ STARLITE, Szwajcaria, Elgin, ok. 1950

Koperta srebrzona, 0 x 16 mm, bransoletka stalowa
Cena: 287,00 zł
196282

Cena: 287,00 zł
19914

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ Z BRANSOLETKĄ L6, Szwajcaria, Bulova, 1956

Stal, złota folia, koperta 13 x 17 mm
Cena: 230,00 zł
19914

Cena: 230,00 zł
1882

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Windsor, ok. 1935

Koperta złoto, 7 szafirów, rubiny, 47 x 17 mm
Cena: 6900,00 zł
1882

Cena: 6900,00 zł
19023

ZEGAREK BIŻUTERYJNY, DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Bulova, ok. 1950

Złocony, 28 x 17 mm, bransoletka
Cena: 345,00 zł
19023

Cena: 345,00 zł
192839

Koperta złoto, próba 14 kt, dwa diamenty; 27 x 15 mm, bransoletka stalowa
Cena: 1725,00 zł
192839

Cena: 1725,00 zł
30988

ZEGAREK ATLANTIC WORLDMASTER SUPER, Szwajcaria, ok. 1965

Męski, na rękę, śr. 36 mm
Cena: 708,00 zł
30988

Cena: 708,00 zł
3583

ZEGAR, XIX/XX w.

Obudowa drewniana; 22 x 25 x 12 cm
Cena: 649,00 zł
3583

ZEGAR, XIX/XX w.

Cena: 649,00 zł
11784

ZEGAR, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Erhard & Söhne, ok. 1880

Obudowa: drewno, stal, mosiądz; 27 x 23,5 x 9,5 cm
Cena: 5900,00 zł
11784

Cena: 5900,00 zł
174322

ZEGAR, Francja lub Szwajcaria, XIX w.

Obudowa drewniana 13 x 13 cm, z zawieszką, tarcza emaliowana w mosiężnym pierścieniu
Cena: 4484,00 zł
174322

Cena: 4484,00 zł
2642

ZEGAR, Chiny, XIX w.

Obudowa drewniana z podwójną podstawką, 53 x 31 x 26 cm
Cena: 6608,00 zł
2642

ZEGAR, Chiny, XIX w.

Cena: 6608,00 zł
2661

ZEGAR, Chiny, XIX w.

Obudowa drewniana z podstawką; 41 x 28 x 22 cm
Cena: 6608,00 zł
2661

ZEGAR, Chiny, XIX w.

Cena: 6608,00 zł
071

ZEGAR, Austria, Wiedeń, około 1815-25

Cena: 7820,00 zł
071

Cena: 7820,00 zł
283

ZEGAR, Anglia, London, Enfield, 1945

Obudowa drewniana; 20 x 24 x 12 cm Mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, gong, bicie godzin i półgodzin; Sygnowany na mechanizmie: Enfield Made in England Tabliczka z dedykacją: PRESENTED TO MISS JOAN CASLEY / ON THE OCCASION OF HER MARRIAGE BY THE OFFICE STAFF OF WILLE & CO 22nd DEC 1945
Cena: 460,00 zł
283

Cena: 460,00 zł
24039

ZEGAR-KULA, Szwajcaria, Doxa, pocz. XX w.

Stal, szkło, śr. 6,5 cm
Cena: 944,00 zł
24039

Cena: 944,00 zł
Strona 5 z 44

77