Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 4 z 44
Wyników 109 - 144 z 1550

Rzemiosło

24498

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Langendorf, ok. 1920

Koperta metalowa, śr. 48 mm, sekundnik, dewizka
Cena: 345,00 zł
24498

Cena: 345,00 zł
302 (1)

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.

Srebrny, próba 800, śr. 47 mm, dwukopertowy, tarcza emaliowana
Cena: 402,00 zł
302 (1)

Cena: 402,00 zł
193-zegarek-kieszonkowy-szwajcaria-k-xix-w

Dwukopertowy, zewn. koperta srebrna, próba 800, złocenie, śr. 48 mm, Puncowanie: pardwa, 0,800, półksiężyc, korona, 587791
Cena: 460,00 zł

Cena: 460,00 zł
zegarek-kieszonkowy-szwajcaria-genewa-sufierd

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Genewa, Sufierd, poł. XIX w.

Kluczykowy, dwukopertowy, złoty, próba 18 karatów, śr. 40 mm Na zewnętrznej kopercie wybite; 18k, 23353; Na wewnętrznej , mosiężnej: Sufierd Genève | Echappem Cylindre | N 23353 | 8 rubis
Cena: 2070,00 zł

Cena: 2070,00 zł
156-kieszonkowy-zegarek-cortebert-pocz-xx-w

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Cortébert, pocz. XX w.

Złoty, próba 14K, trzykopertowy, śr. 47 mm
Cena: 4600,00 zł

Cena: 4600,00 zł
178_2

ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, 3 ćw. XIX w.

Mechanizm na 16 kamieniach - rzadkość
Cena: 4600,00 zł
178_2

Cena: 4600,00 zł
1509

ZEGAREK KIESZONKOWY, poł. XIX w.

Kluczykowy, srebrny, śr. 50 mm
Cena: 460,00 zł
1509

Cena: 460,00 zł
20121201_120048_182

ZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY, Anglia, Chester, 1862

    Dwykopertowy, z sekundnikiem, srebrny, próba sterling, śr. 5,5 cm Na tarczy numer: 21435; na kopercie punce: lew kroczacy, herb Chester; Y; punca nieczytelna; J.W - punca złotnika Jamesa Widmera Dewizka srebrna, próba 84; waga 53 g; puncowana: lew kroczacy; w prostokącie BK; w owalu 84, głowa kobiety w kokoszniku.
Cena: 920,00 zł
20121201_120048_182

Cena: 920,00 zł
20121201_125733_177

ZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY Z DEWIZKĄ, poł. XIX w.

    Dwukopertowy, z sekundnikiem, zewnętrzna koperta srebrna, częściowo złocona, śr. 4,5 cm Na obu kopertach nr 5244; na wewnętrznej: Cylindre 10 Rubis
Cena: 460,00 zł
20121201_125733_177

Cena: 460,00 zł
20121130_190024_183

ZEGAREK KIESZONKOWY, DAMSKI, USA, Massachusetts, Waltham, pocz. XX w.

    Złoty, próba 585, trzykopertowy, z sekundnikiem; śr. 3,2 cm Na zewnętrznej, przedniej kopercie wyryty monogram JS, na tylnej półkiężyc i gwiazda inkrustowane kamieniami Na tarczy sygnatura: WALTHAM; na przedniej kopercie od wewnątrz: 14 K 585/100 FINE; na tylnej kopercie od wewnątrz: ROY 554698
Cena: 1380,00 zł
20121130_190024_183

Cena: 1380,00 zł
23937

ZEGAREK KIESZONKOWY, Capri, ok. 1930

Koperta stalowa, śr. 50 mm, sekundnik
Cena: 402,00 zł
23937

Cena: 402,00 zł
168-zegarek-kieszonkowy-anglia-londyn-1837

ZEGAREK KIESZONKOWY, Anglia, Londyn, 1837

Dwukopertowy, srebrny, próba sterling (925), kluczykowy, śr. 52 mm Puncowanie: lew kroczący, głowa lwa, B; IH Mechanizm sygnowany: London Willm Ha(..)har N1233
Cena: 1150,00 zł

Cena: 1150,00 zł
20130124_173210_132

ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Neuchatel, Doxa, po 1906

Dwukopertowy, metalowy, z sekundnikiem; śr. 7 cm Sygnowany na tarczy: Anti-Magnetique | DOXA; na zewnętrznej kopercie 44 | ARGENTAN DOXA DEPOSE | 519744; na wewnętrznej kopercie wokół medali: MEDAILLE D'OR MILAN 1906 | DOXA | HORS CONCOURS | LIEGE 1905; od wewnątrz: ARGENTAN DOXA DEPOSE | 44 | 519744; na mechanizmie: DOXA Dewizka stal, mosiądz, masa perłowa, z emblematami budownictwa
Cena: 690,00 zł
20130124_173210_132

Cena: 690,00 zł
1467

ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKA, Szwajcaria, Landeron, Charle Hahn & Cie, 1891 - 1901

Srebrny, trzykopertowy, śr.5 cm, dewizka mosiężna, złocona Puncowany austriacką cechą importową Na zewnętrznej kopercie wybite: 521, 25 1; na wewnętrznej: Ancre LIGNE DROITE , REMONTOIR, 15 rubis Na mechanizmie: kogut; HAHN MARKE
Cena: 575,00 zł
1467

Cena: 575,00 zł
20121201_130424_175

    Dwukopertowy, z sekundnikiem, zewnętrzna koperta srebrna, próba 800, częściowo złocona; śr. 4,5 cm Sygnowany na kopercie zewnętrznej monogram wiązany ZE; w pięciokącie pardwa; w prostokącie 0,800; w sześciokącie głowa psa; GALONNE; 19; półksiężyc i korona; 2161; na wewnętrznej kopercie: Cylindre 10 Rubis; monogram wiązany ZE; CUIVRE; 19; 2161
Cena: 460,00 zł
20121201_130424_175

Cena: 460,00 zł
20121130_185920_184

ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Cyma, ok. 1920

    Metalowy, jednokopertowy, śr. 5 cm Sygnowany na tarczy i mechanizmie: CYMA Na kopercie srebrna nakładka: na wieńcu dwie skrzyżowane strzelby i jeleń
Cena: 345,00 zł
20121130_185920_184

Cena: 345,00 zł
20121201_130654_173

ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Billodes, przed 1911

    Dwukopertowy, metalowy, z sekundnikiem, śr. 5,5 cm Sygnowany na kopertach i mechanizmie: znak firmy z napisem BILLODES, nr 4515311
Cena: 575,00 zł
20121201_130654_173

Cena: 575,00 zł
20121201_120219_181

ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ

    Dwukopertowy, metalowy, z sekundnikiem, śr. 4,6 cm Na zewnętrznej kopercie punca: w okręgu NICKEL GARANTI | F.F. | trzy róże; na obu nr: 188388
Cena: 345,00 zł
20121201_120219_181

ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ

Cena: 345,00 zł
2596

ZEGAREK KIESZONKOWY Z BUDZIKIEM, Szwajcaria Zenith, ok. 1925

Metalowy, dwukopertowy, śr. 48 mm, sekundnik, budzik Sygnowany na tarczy ZENITH Na kopercie wybite: 16334
Cena: 2530,00 zł
2596

Cena: 2530,00 zł
1522

ZEGAREK KIESZONKOWY W STYLU ART DECO, Szwajcaria, Tissot, ok. 1940

Metalowy, śr. 47 mm
Cena: 632,00 zł
1522

Cena: 632,00 zł
zegarek-kieszonkowy-sun-dial-moser

Trzykopertowy, z sekundnikiem, srebrny, próba 875, śr. 5,5 cm Puncowany na każdej kopercie: stojacy niedźwiedź; P.MOSER; 0,875; 84; 64588; na wewnętrznej kopercie 16 RUBIS | Ancre Spiral Breguet Balancier coupe | P.MOSER | Nickel | N 64588
Cena: 1150,00 zł

Cena: 1150,00 zł
20130124_173326_131

ZEGAREK KIESZONKOWY REGULATOR Z DEWIZKĄ, XIX/XX w.

Dwukopertowy, metalowy, z sekundnikiem; śr. 7 cm Sygnowany na tarczy: RÉGULATEUR Na zewnętrznej kopercie wygrawerowany inicjał: JM
Cena: 690,00 zł
20130124_173326_131

Cena: 690,00 zł
070-2

    Trzykopertowy, srebrny, śr. 5,5 cm; na zewnętrznych kopertach dekoracja: jeleń i widok zamku, tarcza z cyframi godzin rzymskimi na emalii; na tarczy napis: SYSTEME ROSKOPF PATENT | dwie koperty nad uskrzydlonym kołem z trąbką | DOMINUS; na kopertach wybity numer: 3970 | 5; na wewnętrznej kopercie i mechanizmie: SYSTEM ROSKOPF PATENT Puncowanie: austriacka cecha importowa z lat 1901 - 1921
Cena: 575,00 zł
070-2

Cena: 575,00 zł
1533

ZEGAREK KIESZONKOWY DIOGENES, pocz. XX w.

Metalowy, dwukopertowy, dekorowany niellem, śr. 50 mm
Cena: 460,00 zł
1533

Cena: 460,00 zł
250-zegarek-kartuszowy-k-xix-w

ZEGAREK KARTUSZOWY, k. XIX w.

Metal srebrzony, 8,5 x 6 cm, tarcza śr.3 cm, emaliowana z cyframi godzin rzymskimi i ekscentrycznym sekundnikiem, mechanizm z wychwytem szpindlowym, naciągiem sprężynowym, regulatorem balansowym
Cena: 402,00 zł

ZEGAREK KARTUSZOWY, k. XIX w.

Cena: 402,00 zł
195-zegarek-jezdziecki-szwajcaria-bienne-flambeau-ok-1920

ZEGAREK JEŹDZIECKI, Szwajcaria, Bienne, Flambeau, ok. 1920

Kieszonkowy, dwukopertowy, metalowy, śr. 5,5 cm, z dewizką Na tarczy: cyfry godzin arabskie na pomarańczowej emalii; sygnowany na tarczy: FLAMBEAU; dewizka zdobiona niellem
Cena: 862,00 zł

Cena: 862,00 zł
27211

ZEGAREK HELVETIA

Męski, na rękę, śr. 35 mm
Cena: 1062,00 zł
27211

ZEGAREK HELVETIA

Cena: 1062,00 zł
162-zegarek-doxa-szwajcaria-pol-xx-w

ZEGAREK DOXA, Szwajcaria, poł. XX w.

Damski, na rękę, złoty, 17 x 14 mm Puncowanie: 14K; 0,585
Cena: 517,00 zł

Cena: 517,00 zł
30368

ZEGAREK DOXA, ok. 1965

Męski, na rękę, śr. 35 mm, koperta złocona
Cena: 590,00 zł
30368

ZEGAREK DOXA, ok. 1965

Cena: 590,00 zł
Strona 4 z 44

77