Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 1 z 46
Wyników 1 - 36 z 1621

Rzemiosło

20121002_153555_218

ŻYRANDOL, 1 ćw. XX w.

Cena: 1725,00 zł
20121002_153555_218

ŻYRANDOL, 1 ćw. XX w.

Cena: 1725,00 zł
zyrandol-w-formi-galazek-melon

ŻYRANDOL W FORMIE UKWIECONYCH GAŁĄZEK MELONA, 2 poł. XIX w.

Mosiądz; czteroramienny, 12-świecowy, wtórnie zelektryfikowany, zakończony melonem, wys. 115, śr. 80 cm Pochodzenie: zbiory Rotwandów
Cena: 4600,00 zł

Cena: 4600,00 zł
20130704_165031_212

ŻYRANDOL SZEŚCIORAMIENNY, 1 tercja XX w.

Brąz złocony, mosiądz patynowany, rozstaw ramion 70 cm
Zelektryfikowany
Cena: 2300,00 zł
20130704_165031_212

Cena: 2300,00 zł
202-zyrandol-osmioramienny-xviii-xix-w

ŻYRANDOL OŚMIORAMIENNY, XVIII/XIX w.

Mosiądz; wys. 44, śr. 65 cm
Cena: 4025,00 zł

Cena: 4025,00 zł
267-zyrandol-10-ramienny-elektryczny-1-tercja-xx-w

ŻYRANDOL 10-RAMIENNY, ELEKTRYCZNY, 1 tercja. XX w.

Brąz złocony, szkło bezbarwne, szlifowane; wys. 92 cm, rozstaw ramion 55 cm
Cena: 7475,00 zł

Cena: 7475,00 zł
193148

Zygmunt OTTO

JULIUSZ SŁOWACKI - PLAKIETA PAMIĄTKOWA, 1909
Cena: 660,00 zł
193148

Zygmunt OTTO

Cena: 660,00 zł
20130529_144153_162

ZWOLNIENIE ZE SŁUŻBY WOJSKOWEJ MICHAŁA SZYMANOWICA

Strzelca 1. Regimentu Pieszego Koronnego, wydany 3 kwietnia 1794, podpisany przez pułkownika, komendanta Karola Kuryusza, z pieczęcią regimentu

Druk, pióro, papier; 20 x 34 cm

Cena: 2300,00 zł
20130529_144153_162

Cena: 2300,00 zł
36795

ZWÓJ Z PARĄ PTAKÓW, Chiny, XX w.

Haft jedwabny; 255 x 54 cm
Cena: 708,00 zł
36795

Cena: 708,00 zł
4366

ŻURAW Z PISKLAKIEM, Japonia, pocz. XX w.

Brąz, wys. 38,5 cm
Cena: 2040,00 zł
4366

Cena: 2040,00 zł
37041

ZESTAW Z PAWIAMI, Chiny,1 poł. XX w.

Emalia komórkowa na miedzi
Cena: 1180,00 zł
37041

Cena: 1180,00 zł
1352

ZESTAW TOALETOWY, Polska i Szwecja, 1 poł. XX w.

Trzy szczotki i lusterko; srebro, drewno, szkło, włosie; dł. 30, 23,5 23, 16 cm Puncowanie na dwóch: 833, BR; na dwóch W, głowa w chuście, 3
Cena: 1150,00 zł
1352

Cena: 1150,00 zł
20541

ZESTAW TOALETOWY, 2 poł. XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, lazurowane fioletowym, złocenia
Cena: 345,00 zł
20541

Cena: 345,00 zł
20120504_124540_106

Zestaw toaletowy w stylu Art-Deco

Polska, Huta "Niemen", ok. 1930
Cena: 460,00 zł
20120504_124540_106

Cena: 460,00 zł
279

ZESTAW PRZYRZĄDÓW KREŚLARSKICH, Aaran, XIX/XX w.

Stal, mosiądz, kość, pudełko firmowe pudełko 20 x 7,5 cm, sygnowane Aaran
Cena: 172,00 zł
279

Cena: 172,00 zł
20110510_163025_083

ZESTAW NA BIURKO, Rosja (?), pocz. XX w.

Cena: 3450,00 zł
20110510_163025_083

Cena: 3450,00 zł
1669

ZESTAW NA BIURKO, Polska, Warszawa, Władysław Miecznik, po 1934

Onyks, brąz, złocenie; szkło; sygnowany: W. Miecznik
Cena: 3600,00 zł
1669

Cena: 3600,00 zł
20140602_125904_085

ZESTAW NA BIURKO, ok. 1930

    Czarny marmur żyłkowany, mosiądz; w składzie dwa lichtarze (16 x 8,5 x 8,5), suszka (8 x 13 x 7 cm), podstawka na pióro (10 x 11 x 10,5cm) Stan zachowania; w podstawka wyłamana, bez jednej nóżki
Cena: 690,00 zł
20140602_125904_085

ZESTAW NA BIURKO, ok. 1930

Cena: 690,00 zł
35976

ZESTAW NA BIURKO DEKOROWANY MOTYWEM LILII, ok. 1930

Brąz
Cena: 767,00 zł
35976

Cena: 767,00 zł
20110905_190251_067

Zestaw na biurko

pocz. XX w.
Cena: 1380,00 zł
20110905_190251_067

Zestaw na biurko

Cena: 1380,00 zł
33791

ZESTAW FAJEK

ZESTAW FAJEK
Cena: 2596,00 zł
33791

ZESTAW FAJEK

Cena: 2596,00 zł
15517

ZESTAW DO PRZYPRAW, Francja, XIX/XX w.

Srebro, próba 1, waga 379 g , szkło bezbarwne , 22 x 23 x 9 cm Puncowanie: głowa Minerwy z cyfrą 1
Cena: 1840,00 zł
15517

Cena: 1840,00 zł
20121002_151731_223

ZESTAW DO PISANIA, pocz. XX w.

W składzie: tłok pieczętny (dł. 4,5 cm) z monogramem wiązanym EFG; kałamarz (5,5 x 4,5 x 4,5 cm), nóż do papieru (dł. 27 cm), pióro (dł. 16,5 cm); trzy złote stalówki Szkło szlifowane, biały metal, srebro, wieczko kałamarza od wewnątrz złocone, emalia malarska - secesyjna dekoracja kwiatowa
Cena: 1840,00 zł
20121002_151731_223

Cena: 1840,00 zł
3267

Czarna kamionka, oprawa cynowa
Cena: 1150,00 zł
3267

Cena: 1150,00 zł
20120504_122538_116

Zestaw Deserowy

Czechy, Moser (?), 2 ćw. XX w.
Cena: 805,00 zł
20120504_122538_116

Zestaw Deserowy

Cena: 805,00 zł
188-zestaw-czterech-flakonikow-francja-2-pol-xix-w

ZESTAW CZTERECH FLAKONIKÓW, Francja, 2 poł. XIX w.

Srebro, próba 1, waga 80 g, wys.12, śr. 6 cm Puncowanie: głowa Minerwy z cyfrą 1 Stan zachowania: brak jednej szklanej zatyczki i dwóch srebrnych opraw szyjek
Cena: 690,00 zł

Cena: 690,00 zł
20110409_095256_142

ZESTAW 6 ROEMERÓW Z MOTYWEM WINOROŚLI, Niemcy, (Śląsk?), dwudziestolecie międzywojenne

Cena: 690,00 zł
20110409_095256_142

Cena: 690,00 zł
20110301_163024_094

ZESTAW 6 KIELISZKÓW Z MONOGRAMEM EO, Śląsk, pocz. XX w.

Cena: 1380,00 zł
20110301_163024_094

Cena: 1380,00 zł
143h

ŻELAZKO, XIX w.

Mosiądz, drewno, 10 x 11,5 x 6 cm
Cena: 230,00 zł
143h

ŻELAZKO, XIX w.

Cena: 230,00 zł
zelazko-na-dusze-xix-w

ŻELAZKO NA DUSZĘ, XIX w.

Mosiądz, żelazo,14 x 18 x 9,5 cm
Cena: 690,00 zł
zelazko-na-dusze-xix-w

ŻELAZKO NA DUSZĘ, XIX w.

Cena: 690,00 zł
21379

ŻELAZKO DO KORONEK, XIX w.

Mosiądz, drewno (uchwyt), żelazo (dusza); 8 x 10 x 4,5 cm
Cena: 402,00 zł
21379

ŻELAZKO DO KORONEK, XIX w.

Cena: 402,00 zł
129-zegarek-zsrr-poljot

ZEGAREK, ZSRR, Poljot

Męski, na rękę, z sekundnikiem i datownikiem, śr. 35 mm Pochodzenie: kolekcja premiera Piotra Jaroszewicza
Cena: 460,00 zł
129-zegarek-zsrr-poljot

ZEGAREK, ZSRR, Poljot

Cena: 460,00 zł
11849

ZEGAREK, Tissot Stylist, ok. 1970

Złoty, próba 3, damski, na rękę, z bransoletą stalową, złoconą, 30 x 23 mm
Cena: 1380,00 zł
11849

Cena: 1380,00 zł
1153

ZEGAREK, Szwajcaria, Zenith. poł. XX w.

Złoty, męski, na rękę, śr. 33 mm
Cena: 3220,00 zł
1153

Cena: 3220,00 zł
1596

ZEGAREK, Szwajcaria, Tissot, ok. 1970

Męski, na rękę, złoty, z bransoletą, próba. 585, śr. 33 mm, waga całk. 50 g
Cena: 6900,00 zł
1596

Cena: 6900,00 zł
Strona 1 z 46