Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 7 z 44
Wyników 217 - 252 z 1550

Rzemiosło

32337

ZEGAR PODRÓŻNY W FUTERALE, Austria, Wiedeń, Carl Suchy & Söhne, ok. 1870

Futerał skórzany, 15 x 10,5 x 9,5 cm
Cena: 3304,00 zł
32337

Cena: 3304,00 zł
20110614_092145_182

Zegar podróżny - kareciak z budzikiem

Francja, XIX/XX w.
Cena: 4370,00 zł
20110614_092145_182

Cena: 4370,00 zł
38291

ZEGAR PODŁOGOWY TYPU LONG CASE, Anglia, Londyn, William Smith, 2 poł. XVIII w.

Obudowa drewniana; 242 x 51 x 25 cm
Cena: 5900,00 zł
38291

Cena: 5900,00 zł
20130827_182026_096

ZEGAR NEOROKOKOWY, 4 ćw. XIX w.

Brąz, majolika, wys. 47 cm Tarcza miedziana, emaliowana, mechanizm wahadłowy z napędem sprężynowym, system bicia godzin i półgodzin Na mechanizmie wybite numery 5 2
Cena: 3450,00 zł
20130827_182026_096

Cena: 3450,00 zł
38365

ZEGAR NAGRODOWY OD CESARZA WILHELMA II, Niemcy, Berlin, Adolf Oppermann, 1893

Obudowa drewno czernione, aplikacje brąz złocony, szkło fazowane; wys. 67 cm
Cena: 7080,00 zł
38365

Cena: 7080,00 zł
314-zegar-na-delfinkach

ZEGAR NA DELFINKACH, Włochy, Mediolan, Renzo Donini di Luigi, po 1950

Obudowa srebrna, złocona, 15 x 10 x 7,5 cm, puncowanie: 800; 387MI

Mechanizm szwajcarski, Looping antimagnetic, z budzikiem, na nim wybite: Swiss 275400

Waga całk. 369 g

Cena: 1725,00 zł
314-zegar-na-delfinkach

Cena: 1725,00 zł
zegar-miniaturowy-usa-waterbury

ZEGAR MINIATUROWY, USA, Waterbury po 1907

Obudowa prostopadłościenna, brąz złocony, z czterech stron, przeszklona (szkło fazowane), tylne drzwiczki dekorowane wicia roślinna; 9 x 6 x 5,5 cm. Tarcza porcelanowa sygnowana D w rombie, cyfry godzin rzymskie. Mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem balansowym. Na tylnej płycie mechanizmu wybite: Patented Jan.29.02 - Apr. 11.05 - June 4.07 Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 345,00 zł

Cena: 345,00 zł
138-zegar-miniaturowy-portykowy-2-pol-xix-w

ZEGAR MINIATUROWY, PORTYKOWY, 2 poł. XIX w.

Brąz złocony, 7,5 x 6 x 2 cm, w tympanonie przedstawienie rydwanu, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem balansowym Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 460,00 zł

Cena: 460,00 zł
136-zegar-miniaturowy-k-xix-w

ZEGAR MINIATUROWY, k. XIX w.

Obudowa mosiężna, 6,5 x 5 x 3,8 cm Naciąg sprężynowy z regulatorem wahadłowym, wahadło przed tarczą Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 460,00 zł
136-zegar-miniaturowy-k-xix-w

ZEGAR MINIATUROWY, k. XIX w.

Cena: 460,00 zł
137-zegar-miniaturowy-z-obudowa-w-formie-klatki-2-pol-xix-w

ZEGAR MINIATUROWY Z OBUDOWĄ W FORMIE KLATKI, 2 poł. XIX w.

Brąz, 8 x 4,5 x 2,7 cm, tarcza emaliowana Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 460,00 zł

Cena: 460,00 zł
135-zegar-miniaturowy-stylu-barokowym-k-xix-w

ZEGAR MINIATUROWY STYLU BAROKOWYM, k. XIX w.

Brąz, 77 x 52 z 23 mm, tarcza porcelanowa, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 230,00 zł

Cena: 230,00 zł
27842

ZEGAR LATARNIOWY, Anglia, XVII w.

Obudowa: mosiądz, 39 x 15 x 15 cm
Cena: 7670,00 zł
27842

Cena: 7670,00 zł
3938

ZEGAR KREDENSOWY, Niemcy, Schwenningen, Friedrich Mauthe, ok. 1930

Obudowa drewniana 32 x 71 x 16 cm
Cena: 708,00 zł
3938

Cena: 708,00 zł
35286

ZEGAR KOMINKOWY, Niemcy, Friedrich Böhler, ok. 1900

Obudowa czarny marmur, brąz; 37 x 30 x 15 cm
Cena: 4720,00 zł
35286

Cena: 4720,00 zł
zegar-kominkowy-kwadransowy-z-repetycja-nn

ZEGAR KOMINKOWY, KWADRANSOWY Z REPETYCJĄ, Francja, 3 ćw. XVIII w.

Obudowa drewniana - buczyna, mazerunek, przeszklony front i wieńcząca gałka mosiężne, złocenia, mosiężna tabliczka z wyrytym: Robert; 48 x 30 x 12,5 cm
Cena: 7670,00 zł

Cena: 7670,00 zł
20140602_124855_087

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820

Obudowa brąz złocony, 46 z 30,5 x 10 cm
Cena: 10030,00 zł
20140602_124855_087

Cena: 10030,00 zł
20110614_175815_007

Marmur, brąz złocony, emalia, stal; 25,1 x 10,3 x 41 cm
Cena: 15340,00 zł
20110614_175815_007

Cena: 15340,00 zł
2347

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Bracia Japy, ok. 1880

Obudowa porcelana, farby naszkliwne złocenia, z konsolą, 43 x 31 x 14 cm
Cena: 4720,00 zł
2347

Cena: 4720,00 zł
35368

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Adolphe Mougin, k. XIX w.

Obudowa marmur; 37 x 19 x 13 cm
Cena: 2360,00 zł
35368

Cena: 2360,00 zł
28269

ZEGAR KOMINKOWY, Austria, 1. ćw. XIX w.

Drewno, emalia, mosiądz, szkło; 40 x 29,2 x 12,5 cm
Cena: 7080,00 zł
28269

Cena: 7080,00 zł
28597

ZEGAR KOMINKOWY, Anglia, Sadler Ottery St. Mary, XIX/XX w.

Obudowa czarny marmur; 30,5 x 24 x 12,5 cm
Cena: 1180,00 zł
28597

Cena: 1180,00 zł
26594

ZEGAR KOMINKOWY Z ZEUSEM I AMALTEĄ

Francja, Paryż, Japy Freres, 2. poł. XIX w.
Cena: 9440,00 zł
26594

Cena: 9440,00 zł
28667

ZEGAR KOMINKOWY Z WINOBRANIEM, Francja, k. XIX w.

Stop metali, marmur, wys. 58 cm
Cena: 4130,00 zł
28667

Cena: 4130,00 zł
zegar-kominkowy-francja-2-pol-xix-w

ZEGAR KOMINKOWY z WAWRZYŃCEM II MEDYCEUSZEM, Francja, 2 poł. XIX w.

Porcelana, farby muflowe, złocenia, metal; wys.: 44 cm
Cena: 6490,00 zł

Cena: 6490,00 zł
a88n177 kopia

ZEGAR KOMINKOWY Z PUTTEM I ŁABĘDZIEM

Cena: 9440,00 zł
a88n177 kopia

Cena: 9440,00 zł
3169

ZEGAR KOMINKOWY Z MYŚLIWYM, Francja, Paryż, Bracia Japy, 2 poł. XIX w.

Obudowa stop metali miedziowany, złocony, mosiądz, alabaster, 40 x 36 x 14 cm
Cena: 1725,00 zł
3169

Cena: 1725,00 zł
3392

ZEGAR KOMINKOWY Z KALLIOPE, Francja, Paryż, Linentaine, Vincenti, 3 ćw. XIX w.

Czarny marmur, brąz, 41 x 32 x 13 cm
Cena: 1770,00 zł
3392

Cena: 1770,00 zł
zegar-kominkowy-z-figura-psyche-lemerle-charpentier

ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ PSYCHE

Cena: 25960,00 zł

Cena: 25960,00 zł
3173

ZEGAR KOMINKOWY Z DENISEM PAPINEM, Francja, 2 poł. XIX w.

Obudowa stop metali miedziowany, złocony, 34,5 x 48 x 15 cm
Cena: 2875,00 zł
3173

Cena: 2875,00 zł
332 (1)

ZEGAR KOMINKOWY NA RYNEK CHIŃSKI, Niemcy, Hamburg, Amerikanichen Uhrenfabrik, pocz. XX w.

Obudowa fajansowa, nadruk podmalowany, złocenia; 30 x 38 x 12 cm
Cena: 1150,00 zł
332 (1)

Cena: 1150,00 zł
zegar-kominkowy-wiosna-i-jesien

ZEGAR KOMINKOWY - WIOSNA i JESIEŃ, Niemcy, firma Hermann Georgi, pocz. XX w.

Marmur w dwóch kolorach; wys. 55 cm
Cena: 44840,00 zł

Cena: 44840,00 zł
040-zegar-kolumnowy-z-dwojgiem-dzieci-wieden-pol-xix-w

ZEGAR KOLUMNOWY Z DWOJGIEM DZIECI, Wiedeń, poł. XIX w.

Obudowa dwukondygnacyjna: drewno czernione i złocone, na dolnej kondygnacji dwoje dzieci między czterema kolumnami, mechanizm zdobiony liśćmi, zwieńczony wazą, tarcza emaliowana; 55 x 33,5 x 12 cm Mechanizm z naciągiem sprężynowym, regulatorem wahadłowym, biciem godzin i półgodzin
Cena: 5175,00 zł

Cena: 5175,00 zł
096-zegar-karetowy-z-repetycja-kwadransowa-pocz-xix-w

ZEGAR KARETOWY, Z REPETYCJĄ KWADRANSOWĄ, pocz. XIX w.

Obudowa mosiężna srebrzona, śr. 10,5 cm z wtórnym pierścieńiem skórzanym - jaszczur, tarcza za szkłem soczewkowym, mosiężna giloszowana z emaliowanym pierścieniem z cyframi godzin rzymskimi Mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem kwadransowym, dzwonkiem wybijającym godziny i kwadranse, z repetierem Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 5750,00 zł

Cena: 5750,00 zł
097-zegar-karetowy-z-repetycja-kwadransowa-pocz-xix-w

Obudowa mosiężna, śr. 10 cm, tarcza za szkłem soczewkowym, miedziana, z cyframi godzin rzymskimi Mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem kwadransowym, dwoma dzwonkami wybijającymi godziny i kwadranse, z repetierem Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 6900,00 zł

Cena: 6900,00 zł
305 (2)

ZEGAR KAFLOWY, Niemcy, Augsburg, Jacob Mayr, ok. 1700

Brąz, mosiądz; 8,5 x 11 x 9,5 cm
Cena: 31050,00 zł
305 (2)

Cena: 31050,00 zł
13429

ZEGAR GABINETOWY, Polska, poł. XX w.

Plater na mosiądzu, szary marmur, wys. 23,5 cm
Cena: 2360,00 zł
13429

Cena: 2360,00 zł
Strona 7 z 44

77