Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 7 z 44
Wyników 217 - 252 z 1550

Rzemiosło

34249

ZEGAREK NA RĘKĘ, Szwajcaria, Cyma, poł. XX w.

Koperta złota, pr. 585, śr. 30 mm
Cena: 4720,00 zł
34249

Cena: 4720,00 zł
34146

ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.

Koperta złota, pr. 750, śr. 35 mm
Cena: 4720,00 zł
34146

Cena: 4720,00 zł
34051

Cena: 4720,00 zł
34051

Cena: 4720,00 zł
3393

Cena: 14160,00 zł
3393

Cena: 14160,00 zł
32166

SAMOWAR, Rosja, XIX/XX w.

Kształt gruszkowaty
Cena: 354,00 zł
32166

SAMOWAR, Rosja, XIX/XX w.

Cena: 354,00 zł
32062

SAMOWAR, Rosja, Moskwa, Alenczikow i Zimin, k. XIX w.

Kształt wazy
Cena: 944,00 zł
32062

Cena: 944,00 zł
3183

SAMOWAR, Rosja, Peresław, Zachriapin, k. XIX w.

Forma wazy
Cena: 944,00 zł
3183

Cena: 944,00 zł
31099

SAMOWAR Z TACĄ I OCIEKACZEM, Rosja, Tuła, I. F. Kapyrzin, po 1906

Forma wazy
Cena: 1416,00 zł
31099

Cena: 1416,00 zł
30926

SAMOWAR, Rosja, Tuła, I. F. Kapyrzin, po 1904

Forma wazy
Cena: 1416,00 zł
30926

Cena: 1416,00 zł
307385

SAMOWAR, Rosja, Tuła, Bracia Szemarin, k. XIX w.

Kształt gruszkowaty, fasetowany
Cena: 1416,00 zł
307385

Cena: 1416,00 zł
30636

Kształt jajowaty
Cena: 1416,00 zł
30636

Cena: 1416,00 zł
30537

SAMOWAR typu kieliszek, Rosja, pocz. XX w.

Mosiądz, niklowanie, drewno (uchwyty), wys. 50 cm
Cena: 354,00 zł
30537

Cena: 354,00 zł
043a-kandelbar-siedmioswiecowy-xviii-xix-w

KANDELABR SIEDMIOŚWIECOWY, XVIII/XIX w.

Brąz złocony (dwa rodzaje złocenia - matowe i polerowane) i patynowany na czarno, wys. 86 cm
Cena: 9204,00 zł

Cena: 9204,00 zł
20111210_100435_078

SAMOWAR, Rosja, 1. poł. XIX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty); 47 x 30 x 27 cm
Cena: 1440,00 zł
20111210_100435_078

Cena: 1440,00 zł
20140717_185058_115

SAMOWAR, Rosja, Tuła, fabryka Woroncowa, XIX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty); 42 x 40 x 43 cm

Znakowany na pokrywce: wokół dwugłowego orła
Ze zbiorów Kazimierza Dejmka.

Cena: 1440,00 zł
20140717_185058_115

Cena: 1440,00 zł
a94n173 kopia

SAMOWAR Z TACĄ, Tulska Fabryka Nabojów, Tuła, 2. ćw. XX w.

Mosiądz, drewno; wys. 52 cm; średn. tacy: 39,5 cm

Cena: 650,00 zł
a94n173 kopia

Cena: 650,00 zł
a100_055

Metal niklowany, drewno; wys. 46 cm

Cena: 920,00 zł
a100_055

Cena: 920,00 zł
33925

PARA KINKIETÓW DO PIANINA, XIX/ XX w.

Brąz, dł. 21,5 cm
Cena: 1416,00 zł
33925

Cena: 1416,00 zł
333A

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ OSTROBRAMSKĄ NA ORLE, Polska, Warszawa, przed 1948

Srebro, złocenie, waga 6,5 g, 34 x 35 mm
Cena: 708,00 zł
333A

Cena: 708,00 zł
23528

SZKATUŁKA ZE STEFANEM BATORYM, Polska, Warszawa, Fabryka Mintera, po 1857

proj. Wojciech Święcki i Kazimierz Stronczyński
Cena: 2360,00 zł
23528

Cena: 2360,00 zł
147416

WAZON, Polska, ok. 1970

Szkło rubinowe, wys. 21 cm
Cena: 590,00 zł
147416

WAZON, Polska, ok. 1970

Cena: 590,00 zł
3392

ZEGAR KOMINKOWY Z KALLIOPE, Francja, Paryż, Linentaine, Vincenti, 3 ćw. XIX w.

Czarny marmur, brąz, 41 x 32 x 13 cm
Cena: 1770,00 zł
3392

Cena: 1770,00 zł
3582

TALERZ, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenia, śr. 38 cm
Cena: 1770,00 zł
3582

TALERZ, Chiny, XIX w.

Cena: 1770,00 zł
3597

TALERZ Z KWITNĄCYMI KWIATAMI I DRZEWAMI, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, czerwona i zielona farba naszkliwna, złocenia, śr. 39,5 cm
Cena: 1770,00 zł
3597

Cena: 1770,00 zł
3623

TALERZ DWOMA MĘŻCZYZNAMI PRZY WAZIE, Chiny, XVII / XVIII w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 30 cm
Cena: 944,00 zł
3623

Cena: 944,00 zł
3691

CHŁOPIEC NA BAWOLE, Chiny, XX w.

Drewno, inkrustacje metalową taśmą, oczy bawołu z paciorków, wys. 13 cm
Cena: 708,00 zł
3691

Cena: 708,00 zł
3692

KADZIELNICA Z RYBAMI, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys 4,2, śr. 6,6 cm, łańcuszek
Cena: 590,00 zł
3692

Cena: 590,00 zł
3663

WAZON ZE SMOKIEM I ŻÓŁWIAMI, Chiny, 2 poł. XIX w.

Brąz, wys. 21 cm
Cena: 944,00 zł
3663

Cena: 944,00 zł
3594

UŚMIECHNIĘTY MANDARYN, Chiny, XX w.

Cyna patynowana na brąz, wys. 6,7 cm
Cena: 590,00 zł
3594

Cena: 590,00 zł
3578

GANEŚA, Indie, XIX/XX w.

Brąz, wys. 19,5 cm
Cena: 1180,00 zł
3578

GANEŚA, Indie, XIX/XX w.

Cena: 1180,00 zł
3561

KABINECIK NA BIŻUTERIĘ, Chiny, XIX / XX w.

Drewno, nefryt, mosiądz, szufladki wyścielane jedwabiem; 29 x 17,5 x 13 cm
Cena: 1770,00 zł
3561

Cena: 1770,00 zł
34768

CZAJNIK, Polska, XIX w.

Miedź, szkło akrylowe (wtórny uchwyt pokrywki), wys. 29, śr. 22 cm
Cena: 944,00 zł
34768

CZAJNIK, Polska, XIX w.

Cena: 944,00 zł
2848

TABAKIERKA, Holandia, XVIII w.

Miedź, mosiądz, 4,5 x 13,5 x 6 cm
Cena: 2360,00 zł
2848

Cena: 2360,00 zł
26354

IKONA UKRZYŻOWANIE, Rosja, XVII / XVIII w.

Mosiądz, 17 x 9,5 cm
Cena: 2950,00 zł
26354

Cena: 2950,00 zł
26267

IKONA, Pantokrator, Rosja, ok. 1900

Tempera, deska, okład mosiężny; 13,5 x 11,3 cm
Cena: 1180,00 zł
26267

Cena: 1180,00 zł
Strona 7 z 44

77