Polecane produkty
W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór rzeźb i figurek z brązu. Posiadamy prace cenionych artystów oraz ciekawe brązy autorstwa mniej znanych rzeźbiarzy. Wszystkie pozycje w naszej ofercie zostały poddane profesjonalnym ekspertyzom potwierdzającym ich autentyczność, oceniającym stan zachowania i określającym wartość. Nabywając brązy za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Ostoya masz pewność, że Twoją kolekcję wzbogacą naprawdę wartościowe okazy.
Wyświetlanie 1–15 z 66 wyników
404. CZAJNIK, Japonia, 2 poł. XIX w.
2,000.00 złCUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Wola, Fabryka Wolska, ok. 1900
720.00 złAMFORA, Francja, Paryż, Barbedienne, poł. XIX w.
4,800.00 złNÓŻ DO PAPIERU Z PELIKANEM, ok. 1900
480.00 złPLAKIETA, JÓZEF PIŁSUDSKI, Mennica Państwowa, 1931
540.00 złPARA FAUNIKÓW NA PODUSZKACH, poł. XIX w.
1,800.00 złAntoni WASILEWICZ
600.00 złPaul HUBRICH
7,200.00 złPARA KANDELABRÓW W STYLU EMPIRE, Polska, 1 poł. XIX w.
22,680.00 złPLAKIETA, JÓZEF PIŁSUDSKI, Mennica Państwowa, 1931
480.00 złPLAKIETA GŁOWA CHRYSTUSA W KORONIE CIERNIOWEJ, Polska, Warszawa, Mennica Państwowa, 1926
7,200.00 złPARA ŚWIECZNIKÓW, pocz. XX w.
960.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, 1982
600.00 złKANDELABR TRÓJRAMIENNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900
21,600.00 złKANDELABR TRÓJRAMIENNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900
Brąz złocony, wys. 63 cm, rozstaw ramion 26 cm