BRĄZY

Rzeźby, figurki oraz przedmioty dekoracyjno-użytkowe z brązu to gałąź sztuki, którą nazywamy rzemiosłem artystycznym. Jak każda dziedzina sztuki, rzemiosło artystyczne ma swoich zwolenników i przeciwników. W ofercie handlowej Domu Aukcyjnego Ostoya brązy zajmują ważne miejsce. Są dziełami sztuki i jako takie poddawane są skrupulatnej ekspertyzie, wycenie oraz ekspozycji.

BRĄZY – SKUP I SPRZEDAŻ

Dom Aukcyjny Ostoya od lat specjalizuje się w skupowaniu i sprzedaży przykładów rzemiosła artystycznego z brązu. Swoją ofertę kierujemy zarówno do kolekcjonerów, którzy poszukują sposobności do korzystnego wzbogacenia swojej kolekcji o nowe okazy, jak i osób zajmujących się handlem sztuką. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do współpracy.

BRĄZY W OFERCIE DOMU AUKCYJNEGO OSTOYA

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór rzeźb i figurek z brązu. Posiadamy prace cenionych artystów oraz ciekawe brązy autorstwa mniej znanych rzeźbiarzy. Wszystkie pozycje w naszej ofercie zostały poddane profesjonalnym ekspertyzom potwierdzającym ich autentyczność, oceniającym stan zachowania i określającym wartość. Nabywając brązy za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Ostoya masz pewność, że Twoją kolekcję wzbogacą naprawdę wartościowe okazy.

Galeria:
Strona 1 z 3
Wyników 1 - 36 z 95

brązy

080a6

André VILLIEN

ORZEŁ NA SKALE, ok. 1900
Cena: 402,00 zł
080a6

André VILLIEN

Cena: 402,00 zł
21138

BUDDA, Chiny, XVI/XVII w.

Brąz, wys. 20 cm
Cena: 1150,00 zł
21138

BUDDA, Chiny, XVI/XVII w.

Cena: 1150,00 zł
233-buddyjski-dzwonek-rytualny-mongolia-xix-w

BUDDYJSKI DZWONEK RYTUALNY, Mongolia, XIX w.

Brąz, wys.15, śr. 8 cm
Cena: 690,00 zł

Cena: 690,00 zł
28626

BUŻUAREK, XIX w.

Brąz, wys. 8, śr. 15,5 cm
Cena: 287,00 zł
28626

BUŻUAREK, XIX w.

Cena: 287,00 zł
06163

Czesław MAKOWSKI

POPIERSIE FELIKSA NAŁĘCZ-CICHOCKIEGO, 1919
Cena: 3220,00 zł
06163

Czesław MAKOWSKI

Cena: 3220,00 zł
215-dog-ok-1930

DOG, ok. 1930

Brąz, 24 x 35 x 7 cm
Cena: 1150,00 zł
215-dog-ok-1930

DOG, ok. 1930

Cena: 1150,00 zł
23812

DZWON RYTUALNY, Chiny, XVIII w.

Brąz, wys. 24, śr. 14 cm
Cena: 2300,00 zł
23812

Cena: 2300,00 zł
20130828_132957_041

DZWONEK DO SAŃ LUB POWOZU, ROSJA, XIX w.

Brąz, wys. 9,5 cm, śr. 10 cm Na obrzeżu napis cyrylicą.
Cena: 920,00 zł
20130828_132957_041

Cena: 920,00 zł
05472

Edmund KOROSADOWICZ

TONDO, HENRYK SIENKIEWICZ, 1900
Cena: 1380,00 zł
05472

Edmund KOROSADOWICZ

Cena: 1380,00 zł
22857

EKRYTUAR, pocz. XX w.

Mosiądz patynowany; 18,5 x 34 x 17 cm
Cena: 1380,00 zł
22857

EKRYTUAR, pocz. XX w.

Cena: 1380,00 zł
11522

EMPIROWY KANDELABR Z TRZONEM W FORMIE PUTTA, 1 poł. XIX w.

Brąz złocony, wys. 66 cm, pięciopłomienny
Cena: 6900,00 zł
11522

Cena: 6900,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Brąz, oczy i opaska inkrustowane granatami, kwarcem i kością, wys. 45 cm
Cena: 12000,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Cena: 12000,00 zł
2613

GRAJĄCY BUDDA, Tajlandia, XX w.

Brąz, złocenie, wys.20 cm
Cena: 920,00 zł
2613

Cena: 920,00 zł
05619

Józef AUMILLER

PLAKIETA, JULIUSZ SŁOWACKI, 1929
Cena: 3220,00 zł
05619

Józef AUMILLER

Cena: 3220,00 zł
20785

KADZIELNIA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 19 cm
Cena: 4025,00 zł
20785

KADZIELNIA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 4025,00 zł
2196

KADZIELNICA MINIATUROWA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 62 mm
Cena: 345,00 zł
2196

Cena: 345,00 zł
25864

KADZIELNICA, Bliski Wschód, XIX w.

Mosiądz, inkrustacje miedzią i srebrem, niello, wys.14,5 , śr. 16,5 cm
Cena: 1150,00 zł
25864

Cena: 1150,00 zł
238-kadzielnica-chiny-xix-xx-w

KADZIELNICA, Chiny, XIX w.

Brąz, inkrustacje srebrem i miedzią, wys. 44 cm
Cena: 8625,00 zł

KADZIELNICA, Chiny, XIX w.

Cena: 8625,00 zł
kaganek-na-swiece-polska-warszawa-wiktor-gontarczyk

KAGANEK NA ŚWIECĘ, Polska, Warszawa, Wiktor Gontarczyk, okres międzywojenny

Brąz, 9 x 18,5 x 9,5 cm
Cena: 4130,00 zł

Cena: 4130,00 zł
092-kauko-kalervo-raesaenen

Kauko Kalervo RÄSÄNEN

MEDAL TEATRALNY, 1985

Brąz, odlew, śr.11 cm

Sygnowany: Kauko Rasanen 85

Cena: 402,00 zł
092-kauko-kalervo-raesaenen

Kauko Kalervo RÄSÄNEN

Cena: 402,00 zł
131-kinkiet-secesyjny-ok-1900

KINKIET SECESYJNY, ok. 1900

Brąz; 8,5 x 23,5 cm
Cena: 230,00 zł
131-kinkiet-secesyjny-ok-1900

KINKIET SECESYJNY, ok. 1900

Cena: 230,00 zł
16216

KINKIET Z ORŁEM – GODŁEM POLSKI, Polska, XIX w.

Brąz złocony, 30 x 20,5 x 19 cm
Cena: 1180,00 zł
16216

Cena: 1180,00 zł
1779

Lauritz Godtfred RASMUSSEN

BIEGNĄCY FAUN Brąz, wys. 38 cm Sygnowany stemplem: L.RASMUSSEN | KØBENHAVN
Cena: 3680,00 zł
1779

Lauritz Godtfred RASMUSSEN

Cena: 3680,00 zł
Strona 1 z 3