BRĄZY

Rzeźby, figurki oraz przedmioty dekoracyjno-użytkowe z brązu to gałąź sztuki, którą nazywamy rzemiosłem artystycznym. Jak każda dziedzina sztuki, rzemiosło artystyczne ma swoich zwolenników i przeciwników. W ofercie handlowej Domu Aukcyjnego Ostoya brązy zajmują ważne miejsce. Są dziełami sztuki i jako takie poddawane są skrupulatnej ekspertyzie, wycenie oraz ekspozycji.

BRĄZY – SKUP I SPRZEDAŻ

Dom Aukcyjny Ostoya od lat specjalizuje się w skupowaniu i sprzedaży przykładów rzemiosła artystycznego z brązu. Swoją ofertę kierujemy zarówno do kolekcjonerów, którzy poszukują sposobności do korzystnego wzbogacenia swojej kolekcji o nowe okazy, jak i osób zajmujących się handlem sztuką. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do współpracy.

BRĄZY W OFERCIE DOMU AUKCYJNEGO OSTOYA

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór rzeźb i figurek z brązu. Posiadamy prace cenionych artystów oraz ciekawe brązy autorstwa mniej znanych rzeźbiarzy. Wszystkie pozycje w naszej ofercie zostały poddane profesjonalnym ekspertyzom potwierdzającym ich autentyczność, oceniającym stan zachowania i określającym wartość. Nabywając brązy za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Ostoya masz pewność, że Twoją kolekcję wzbogacą naprawdę wartościowe okazy.

Galeria:
Strona 1 z 3
Wyników 1 - 36 z 89

brązy

4324

TRZY FIGURKI ZWIERZĄT, XIX/XX w.

Brąz
Cena: 590,00 zł
4324

Cena: 590,00 zł
33456

ŚWIECZNIK, pocz. XX w.

Brąz, zielony marmur (podstawa), z profitką i pokrywką, wys. całk. 54,5 cm
Cena: 1180,00 zł
33456

ŚWIECZNIK, pocz. XX w.

Cena: 1180,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, emalia komórkowa, wys. 17,5 cm
Cena: 590,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 590,00 zł
16216

KINKIET Z ORŁEM – GODŁEM POLSKI, Polska, XIX w.

Brąz złocony, 30 x 20,5 x 19 cm
Cena: 1180,00 zł
16216

Cena: 1180,00 zł
kaganek-na-swiece-polska-warszawa-wiktor-gontarczyk

KAGANEK NA ŚWIECĘ, Polska, Warszawa, Wiktor Gontarczyk, okres międzywojenny

Brąz, 9 x 18,5 x 9,5 cm
Cena: 4130,00 zł

Cena: 4130,00 zł
20130124_170113_148

LICHTARZYK W STYLU EMPIRE W FORMIE SFINKSA, XIX w.

Brąz, wys. 17 cm

Cena: 862,00 zł
20130124_170113_148

Cena: 862,00 zł
12031

ŚWIECZNIK KLASYCYSTYCZNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900

Brąz złocony; 11,5 x 24 x 9 cm
Cena: 8850,00 zł
12031

Cena: 8850,00 zł
13133

PREZYDENT STANISŁAW WOJCIECHOWSKI, po 1922

Brąz, relief, 30 x 22 cm
Cena: 9440,00 zł
13133

Cena: 9440,00 zł
3259

PUCHAR WOTYWNY Z FRYZEM Z JASZCZUREK, Afryka, Mali, lud Dogonów, 1 poł. XX w.

Brąz, wys. 24,5 cm
Cena: 920,00 zł
3259

Cena: 920,00 zł
21138

BUDDA, Chiny, XVI/XVII w.

Brąz, wys. 20 cm
Cena: 1150,00 zł
21138

BUDDA, Chiny, XVI/XVII w.

Cena: 1150,00 zł
aleksander1

POPIERSIE CARA ALEKSANDRA I, Polska, Warszawa, Ławski, 1840

Brąz, złocenie, patynowanie, wys. całk. 14 cm
Cena: 17250,00 zł
aleksander1

Cena: 17250,00 zł
2966

PODSTAWA POD WAZĘ, Chiny, k. XIX w.

Brąz, śr. 17 cm
Cena: 632,00 zł
2966

Cena: 632,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Brąz, oczy i opaska inkrustowane granatami, kwarcem i kością, wys. 45 cm
Cena: 12000,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Cena: 12000,00 zł
266a

PARA KINKIETÓW EMPIROWYCH, 1 tercja. XIX w

Brąz złocony, 15 x 21 x 16 cm
Cena: 2875,00 zł
266a

Cena: 2875,00 zł
20140927_121707_058

WAZA PRZYŚCIENNA, XIX/XX w.

Marmur żyłkowany, brąz złocony metalicznie, wys 45 cm
Cena: 3450,00 zł
20140927_121707_058

WAZA PRZYŚCIENNA, XIX/XX w.

Cena: 3450,00 zł
20121031_164920_114

WAZA ZE ZNAKAMI ZODIAKU, XIX/XX w.

Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany, wys. 27 cm
Cena: 2012,50 zł
20121031_164920_114

Cena: 2012,50 zł
11522

EMPIROWY KANDELABR Z TRZONEM W FORMIE PUTTA, 1 poł. XIX w.

Brąz złocony, wys. 66 cm, pięciopłomienny
Cena: 6900,00 zł
11522

Cena: 6900,00 zł
25864

KADZIELNICA, Bliski Wschód, XIX w.

Mosiądz, inkrustacje miedzią i srebrem, niello, wys.14,5 , śr. 16,5 cm
Cena: 1150,00 zł
25864

Cena: 1150,00 zł
2613

GRAJĄCY BUDDA, Tajlandia, XX w.

Brąz, złocenie, wys.20 cm
Cena: 920,00 zł
2613

Cena: 920,00 zł
218

Para neorokokowych wilków kominkowych

Europa, 2. poł. XIX w.
Cena: 5750,00 zł
218

Cena: 5750,00 zł
05472

Edmund KOROSADOWICZ

TONDO, HENRYK SIENKIEWICZ, 1900
Cena: 1380,00 zł
05472

Edmund KOROSADOWICZ

Cena: 1380,00 zł
05574

TONDO, FRANCISZEK ŻWIRKO, 1932

Brąz, śr. 177 mm, kontra
Cena: 1380,00 zł
05574

Cena: 1380,00 zł
05619

Józef AUMILLER

PLAKIETA, JULIUSZ SŁOWACKI, 1929
Cena: 3220,00 zł
05619

Józef AUMILLER

Cena: 3220,00 zł
05878

STANISŁAW STASZIC, Polska, 1 poł. XX w.

Relief, brąz, 20,5 x 15,5 cm, kontra
Cena: 368,00 zł
05878

Cena: 368,00 zł
0672

TONDO, TADEUSZ KOŚCIUSZKO, Polska, przed 1956

Proj. Pierre Jean David d'Angers (1788–1856)
Cena: 368,00 zł
0672

Cena: 368,00 zł
20785

KADZIELNIA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 19 cm
Cena: 4025,00 zł
20785

KADZIELNIA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 4025,00 zł
22857

EKRYTUAR, pocz. XX w.

Mosiądz patynowany; 18,5 x 34 x 17 cm
Cena: 1380,00 zł
22857

EKRYTUAR, pocz. XX w.

Cena: 1380,00 zł
080a6

André VILLIEN

ORZEŁ NA SKALE, ok. 1900
Cena: 402,00 zł
080a6

André VILLIEN

Cena: 402,00 zł
02973

ORZEŁ NAD GAŁĄZKAMI DĘBU, Polska, po 1919

Brąz, 57 x 57 cm,
Cena: 16100,00 zł
02973

Cena: 16100,00 zł
0382

SATYR, Polska, Warszawa, Ludwik Arnold, ok. 1920

Brąz, wys.27,5 cm
Cena: 6900,00 zł
0382

Cena: 6900,00 zł
06163

Czesław MAKOWSKI

POPIERSIE FELIKSA NAŁĘCZ-CICHOCKIEGO, 1919
Cena: 3220,00 zł
06163

Czesław MAKOWSKI

Cena: 3220,00 zł
Strona 1 z 3