Zresetuj wszystko

BRĄZY

Rzeźby, figurki oraz przedmioty dekoracyjno-użytkowe z brązu to gałąź sztuki, którą nazywamy rzemiosłem artystycznym. Jak każda dziedzina sztuki, rzemiosło artystyczne ma swoich zwolenników i przeciwników. W ofercie handlowej Domu Aukcyjnego Ostoya brązy zajmują ważne miejsce. Są dziełami sztuki i jako takie poddawane są skrupulatnej ekspertyzie, wycenie oraz ekspozycji.

BRĄZY – SKUP I SPRZEDAŻ

Dom Aukcyjny Ostoya od lat specjalizuje się w skupowaniu i sprzedaży przykładów rzemiosła artystycznego z brązu. Swoją ofertę kierujemy zarówno do kolekcjonerów, którzy poszukują sposobności do korzystnego wzbogacenia swojej kolekcji o nowe okazy, jak i osób zajmujących się handlem sztuką. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do współpracy.

BRĄZY W OFERCIE DOMU AUKCYJNEGO OSTOYA

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór rzeźb i figurek z brązu. Posiadamy prace cenionych artystów oraz ciekawe brązy autorstwa mniej znanych rzeźbiarzy. Wszystkie pozycje w naszej ofercie zostały poddane profesjonalnym ekspertyzom potwierdzającym ich autentyczność, oceniającym stan zachowania i określającym wartość. Nabywając brązy za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Ostoya masz pewność, że Twoją kolekcję wzbogacą naprawdę wartościowe okazy.

Galeria:
Strona 1 z 3
Wyników 1 - 36 z 84

brązy

160a6

KANDELABR TRÓJRAMIENNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900

Brąz złocony, wys. 63 cm, rozstaw ramion 26 cm
Cena: 21600,00 zł
160a6

Cena: 21600,00 zł
13598

PARA PODSTAW LICHTARZY, Polska, Warszawa, Gustaw Roszkowski, 1884

Brąz; wys. 39,5, cm
Cena: 12000,00 zł
13598

Cena: 12000,00 zł
34675

TACKA NA WIZYTÓWKI W FORMIE KLONOWYCH LIŚCI, ok. 1920

Brąz; 19 x 14,5 cm
Cena: 360,00 zł
34675

Cena: 360,00 zł
13482

POPIELNICZKA-MASZKARON, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1930

Brąz, dł. 9,5 cm
Cena: 1800,00 zł
13482

Cena: 1800,00 zł
41448

PRZYCISK DO PAPIERU Z LEŻĄCYM FAUNEM, ok. 1920

Brąz; 13,8 x 7,3 cm
Cena: 600,00 zł
41448

Cena: 600,00 zł
39733

DZWONEK NA SŁUŻBĘ Z PUTTEM PRZY LIRZE, 2 poł. XIX w.

Brąz, 15 x 11,5 x 11,5 cm
Cena: 2006,00 zł
39733

Cena: 2006,00 zł
338_13

TŁOK PIECZĘTNY, poł. XIX w.

Brąz złocony, wys. 63 mm, pole 11 x 11 mm
Cena: 590,00 zł
338_13

TŁOK PIECZĘTNY, poł. XIX w.

Cena: 590,00 zł
28498

PARA ŚWIECZNIKÓW Z PUTTAMI, XIX w.

Brąz, złocenie, wys. 35 cm
Cena: 4720,00 zł
28498

Cena: 4720,00 zł
4075

NÓŻ DO PAPIERU Z FIGURĄ LEŻĄCEJ KOBIETY, pocz XX w.

Brąz, złocenie, dł. 27,5 cm
Cena: 944,00 zł
4075

Cena: 944,00 zł
17657

RYNGRAF Z ORŁEM W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1930

Brąz, 33 x 26 cm, łańcuszek
Cena: 5310,00 zł
17657

Cena: 5310,00 zł
4324

TRZY FIGURKI ZWIERZĄT, XIX/XX w.

Brąz
Cena: 590,00 zł
4324

Cena: 590,00 zł
043a-kandelbar-siedmioswiecowy-xviii-xix-w

KANDELABR SIEDMIOŚWIECOWY, XVIII/XIX w.

Brąz złocony (dwa rodzaje złocenia - matowe i polerowane) i patynowany na czarno, wys. 86 cm
Cena: 9204,00 zł

Cena: 9204,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, emalia komórkowa, wys. 17,5 cm
Cena: 590,00 zł
3992

WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 590,00 zł
kaganek-na-swiece-polska-warszawa-wiktor-gontarczyk

KAGANEK NA ŚWIECĘ, Polska, Warszawa, Wiktor Gontarczyk, okres międzywojenny

Brąz, 9 x 18,5 x 9,5 cm
Cena: 4200,00 zł

Cena: 4200,00 zł
20130124_170113_148

LICHTARZYK W STYLU EMPIRE W FORMIE SFINKSA, XIX w.

Brąz, wys. 17 cm

Cena: 862,00 zł
20130124_170113_148

Cena: 862,00 zł
3111

POPIELNICZKA W KSZTAŁCIE GŁOWY MASZKARONA, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy (?), przed 1939

Brąz, 10 x 16 x 16 cm
Cena: 3304,00 zł
3111

Cena: 3304,00 zł
12031

ŚWIECZNIK KLASYCYSTYCZNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900

Brąz złocony; 11,5 x 24 x 9 cm
Cena: 9000,00 zł
12031

Cena: 9000,00 zł
3259

PUCHAR WOTYWNY Z FRYZEM Z JASZCZUREK, Afryka, Mali, lud Dogonów, 1 poł. XX w.

Brąz, wys. 24,5 cm
Cena: 920,00 zł
3259

Cena: 920,00 zł
21138

BUDDA, Chiny, XVI/XVII w.

Brąz, wys. 20 cm
Cena: 1150,00 zł
21138

BUDDA, Chiny, XVI/XVII w.

Cena: 1150,00 zł
aleksander1

POPIERSIE CARA ALEKSANDRA I, Polska, Warszawa, Ławski, 1840

Brąz, złocenie, patynowanie, wys. całk. 14 cm
Cena: 17250,00 zł
aleksander1

Cena: 17250,00 zł
2966

PODSTAWA POD WAZĘ, Chiny, k. XIX w.

Brąz, śr. 17 cm
Cena: 632,00 zł
2966

Cena: 632,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Brąz, oczy i opaska inkrustowane granatami, kwarcem i kością, wys. 45 cm
Cena: 12000,00 zł
3151

FIGURA BUDDY, Birma, XIX w.

Cena: 12000,00 zł
041a6

RYNGRAF Z HERBEM RZECZYPOSPOLITEJ ZA KRÓLA STEFANA BATOREGO, XIX / XX w.

Miedź, wizerunek grawerowany, 20 x 19 cm
Cena: 1725,00 zł
041a6

Cena: 1725,00 zł
266a

PARA KINKIETÓW EMPIROWYCH, 1 tercja. XIX w

Brąz złocony, 15 x 21 x 16 cm
Cena: 2875,00 zł
266a

Cena: 2875,00 zł
2677

ŚWIECZNIK W FORMIE GRYFA, XIX w.

Mosiądz, żelazo (podstawa), wys. całk. 18,5 cm
Cena: 1770,00 zł
2677

Cena: 1770,00 zł
20140927_121707_058

WAZA PRZYŚCIENNA, XIX/XX w.

Marmur żyłkowany, brąz złocony metalicznie, wys 45 cm
Cena: 3450,00 zł
20140927_121707_058

WAZA PRZYŚCIENNA, XIX/XX w.

Cena: 3450,00 zł
20121031_164920_114

WAZA ZE ZNAKAMI ZODIAKU, XIX/XX w.

Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany, wys. 27 cm
Cena: 2012,50 zł
20121031_164920_114

Cena: 2012,50 zł
11522

EMPIROWY KANDELABR Z TRZONEM W FORMIE PUTTA, 1 poł. XIX w.

Brąz złocony, wys. 66 cm, pięciopłomienny
Cena: 6900,00 zł
11522

Cena: 6900,00 zł
2613

GRAJĄCY BUDDA, Tajlandia, XX w.

Brąz, złocenie, wys.20 cm
Cena: 920,00 zł
2613

Cena: 920,00 zł
218

Para neorokokowych wilków kominkowych

Europa, 2. poł. XIX w.
Cena: 5750,00 zł
218

Cena: 5750,00 zł
20120613_134657_048

KINKIET NEOKLASYCYSTYCZNY, DWUŚWIECOWY, ELEKTRYCZNY, pocz. XX w.

Brąz odlewany, cyzelowany, złocony, wys. 35 x 31 x 13 cm

Cena: 1380,00 zł
20120613_134657_048

Cena: 1380,00 zł
05472

Edmund KOROSADOWICZ

TONDO, HENRYK SIENKIEWICZ, 1900
Cena: 1380,00 zł
05472

Edmund KOROSADOWICZ

Cena: 1380,00 zł
05574

TONDO, FRANCISZEK ŻWIRKO, 1932

Brąz, śr. 177 mm, kontra
Cena: 1380,00 zł
05574

Cena: 1380,00 zł
05619

Józef AUMILLER

PLAKIETA, JULIUSZ SŁOWACKI, 1929
Cena: 3220,00 zł
05619

Józef AUMILLER

Cena: 3220,00 zł
05878

STANISŁAW STASZIC, Polska, 1 poł. XX w.

Relief, brąz, 20,5 x 15,5 cm, kontra
Cena: 368,00 zł
05878

Cena: 368,00 zł
0672

TONDO, TADEUSZ KOŚCIUSZKO, Polska, przed 1956

Proj. Pierre Jean David d'Angers (1788–1856)
Cena: 368,00 zł
0672

Cena: 368,00 zł
Strona 1 z 3