Polecane produkty
Dom Aukcyjny Ostoya posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży biżuterii antycznej. To pozwala nam na rzetelny dobór aukcjonowanych przedmiotów, ich profesjonalną ekspertyzę oraz wycenę.
Kolekcjonerów biżuterii zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą. Możecie to Państwo zrobić za pośrednictwem strony internetowej Domu Ostoya lub osobiście w Salonie Aukcyjnym Zajączka w Warszawie. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Jesteśmy również zainteresowani skupem biżuterii antycznej i starej biżuterii. Sprzedawców zapraszamy do kontaktu.
Wyświetlanie 1–15 z 819 wyników
PARA SPINEK DO MANKIETÓW, Polska, Poznań, Rytosztuka, ok. 1970
240.00 złZAWIESZKA DO DEWIZKI – TŁOK PIECZĘTNY MYŚLIWEGO, Anglia, XIX / XX w.
1,800.00 zł112D. ZAWIESZKA DO DEWIZKI – TŁOK PIECZĘTNY, Anglia, XIX / XX w.
1,800.00 złNASZYJNIK, Polska, Warszawa, Orno, ok. 1970
3,360.00 złSYGNET Z HERBEM RAWICZ, Polska, ok. 1930
9,000.00 zł376. MEDAL, PAPIEŻ LEON XII, ŚW. ANTONI PADEWSKI, Rzym, 1823
1,200.00 złPIERŚCIONEK I WISIOREK, Chiny, XX w.
1,440.00 złPARA KLIPSÓW, Francja, Auguste Lion, XX w.
240.00 złBROSZKA, Polska, Warszawa, Orno, po 1963
960.00 złNASZYJNIK, 2 poł. XX w.
720.00 złBRANSOLETKA, Polska, Kraków, Imago Artis, po 1963
720.00 złGARNITUR BIŻUTERII, Polska, Warszawa, Orno, po 1963
3,000.00 złPIERŚCIONEK Z RÓŻĄ, Polska, Warszawa, Orno, po 1963
600.00 złPIERŚCIONEK, 2 poł. XX w.
480.00 złPARA SPINEK DO MANKIETÓW, Polska, Kraków, po 1963
480.00 zł