Zresetuj wszystko

Galeria:
Wyników 1 - 10 z 10

Galeria na Freta

31629

PARA WAZ, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 45 cm
Cena: 4720,00 zł
31629

PARA WAZ, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 4720,00 zł
1031

MANDOLINA, pocz. XX w.

Intarsje, dł. 65 cm
Cena: 920,00 zł
1031

MANDOLINA, pocz. XX w.

Cena: 920,00 zł
0595

BATUTA ANTONIEGO DĄBROWSKIEGO, Rosja, XIX/XX w.

Heban, srebro, złocenie, niello, dł. 34,5 cm Wyryte: Отъ Офицеровъ 20 Стрљлковаго полка Антону Яковлевичу Домбровскому
Cena: 3450,00 zł
0595

Cena: 3450,00 zł
20140624_182701_124

GENERAŁ PREVOST DE VERNOIS, ok. 1820

MALARZ francuski

Cena: 3047,00 zł
20140624_182701_124

Cena: 3047,00 zł
id_465844_120449_x_250_y_0

WAZON, Niemcy, Kristallglassfabrik Spiegelau, lata 30-te XX w.

Szkło mrożone wys. 20,8 cm Na wazonie naklejka w kształcie 5-ramiennej gwiazdy: KUNST GLASS | KSS | kieliszek | HANDARBEIT

Cena: 1265,00 zł
id_465844_120449_x_250_y_0

Cena: 1265,00 zł
82

KIELISZEK, Czechy, lata 20. - 30. XIX w.

  • Szkło bezbarwne, dmuchane, złocenia, wys. 12 cm
Cena: 850,00 zł
82

Cena: 850,00 zł
ost323

WAZA Z NAKRYWĄ, Japonia, typ imari, manufaktura Arita, kon. XVII - pocz. XVIII w.

Porcelana, szkliwo białe, malowane podszkliwnie kobaltem, naszkliwnie czerwienią żelazową, czernią i złotem; wwys. 50 cm,  średnica wylewu 14 cm
Cena: 18000,00 zł
ost323

Cena: 18000,00 zł
20121002_183846_126

SEPET NA CYGARA, Francja, 1 tercja XX w.

Drewno, masyw sosna, intarsje, wys. 19, promień 16 cm Na trzech nóżkach, cylindryczny; oskrzynienie na planie wycinka koła o kącie 96 stopni; u dołu szuflada na zawiasie; wyżej podzielona pionowo szafka, drzwiczki od wewnętrznej strony z dwiema półkami o okrągłych otworach na przybory Stan zachowania: Pionowe pęknięcie, zarysowania forniru, brak uchwytu drzwiczek
Cena: 920,00 zł
20121002_183846_126

Cena: 920,00 zł
20101023_105921_054

TRZY SZKLANKI, Śląsk - Czechy, lata 20. - 30. XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, złocenia, wys. 10,4 cm
Cena: 2100,00 zł
20101023_105921_054

Cena: 2100,00 zł