Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 3 z 46
Wyników 73 - 108 z 1643

RZEMIOSŁO

521

HOTEI (ŚMIEJĄCY SIĘ BUDDA), Chiny, 1 poł. XX w.

Cena: 3000,00 zł
521

Cena: 3000,00 zł
522

WAZKA, Chiny, XVII w (?)

Ceramika, niebieska polewa, wys. 4,5 cm
Cena: 420,00 zł
522

WAZKA, Chiny, XVII w (?)

Cena: 420,00 zł
524

TALERZ Z GÓRSKIM PEJZAŻEM, Korea, XX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 28 cm
Cena: 360,00 zł
524

Cena: 360,00 zł
527

TALERZYK Z POSTACIAMI POD DRZEWEM, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, śr. 15,5 cm
Cena: 360,00 zł
527

Cena: 360,00 zł
528

TALERZYK, Chiny, 1796 - 1820

Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 15 cm
Cena: 240,00 zł
528

TALERZYK, Chiny, 1796 - 1820

Cena: 240,00 zł
529

TALERZ - TRZEJ PRZYJACIELE ZIMY (SOSNA, ŚLIWA, BAMBUS), Chiny, XVIII w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 22 cm
Cena: 420,00 zł
529

Cena: 420,00 zł
531

AMFORKA, Chiny, XVII w. (?)

Ceramika, niebieska polewa, krakelura, wys. 6 cm
Cena: 420,00 zł
531

AMFORKA, Chiny, XVII w. (?)

Cena: 420,00 zł
533

THANKA - MANDALA Z WCIELENIAMI BUDDY, Tybet, XX w.

Farby wodne, kryjące, papier; 56,5 x 41 cm w świetle p-p
Cena: 1200,00 zł
533

Cena: 1200,00 zł
534

MISA DO MYCIA PĘDZLI, Chiny, ok. 1900

Porcelana, kobalt podszkliwny, wys. 9, śr. 18,5 cm
Cena: 480,00 zł
534

Cena: 480,00 zł
3985

ETUI NA ZAPAŁKI ZE SMOKIEM, Chiny, XIX/XX w.

Emalia komórkowa na miedzi, 6 x 4,2 cm
Cena: 960,00 zł
3985

Cena: 960,00 zł
3971

MINIATURA POMNIKA GHANDIEGO, 2 poł. XX w.

Brąz, wys. 13,5 cm
Cena: 1020,00 zł
3971

Cena: 1020,00 zł
39672

WAZON ŚWIATŁO KSIĘŻYCA, Chiny, ok. 1930

Porcelana, niebieska polewa, krakelura, wys. 21 cm
Cena: 360,00 zł
39672

Cena: 360,00 zł
39227

SZKATUŁKA Z PAPUGĄ, Chiny, XX / XXI w.

Laka; 4,5 x 12,5 x 8,5 cm
Cena: 480,00 zł
39227

Cena: 480,00 zł
3881

ZESTAW PORCELANOWY, Chiny, ok. 1970

Porcelana, farby naszkliwne (nadruk podmalowany)
Cena: 600,00 zł
3881

Cena: 600,00 zł
3863

BUDDYJSKI MŁYNEK MODLITEWNY, Tybet lub Mongolia, XX w.

Biały metal, miedź, drewno
Cena: 960,00 zł
3863

Cena: 960,00 zł
38572

THANKA BUDDA SIAKJAMUNI, Tybet, k. XX w.

Farby wodne, jedwab
Cena: 960,00 zł
38572

Cena: 960,00 zł
37818

GARNITUR KOMINKOWY, Francja przed 1883

Zegar i dwie patery
Cena: 2400,00 zł
37818

Cena: 2400,00 zł
taca-secesyjna-niemcy-krefeld-j-p-kayser-sohn

TACA SECESYJNA Z PODWÓJNYM PAŁĄKIEM, Niemcy, Krefeld, J.P. Kayser & Sohn AG, ok. 1900

Cyna; 15 x 36,5 x 19 cm
Cena: 600,00 zł

Cena: 600,00 zł
108-secesyjny-polmisek-z-odyncem-ok-1900

SECESYJNY PÓŁMISEK Z ODYŃCEM, ok. 1900

Cyna; 54 x 30 cm
Cena: 960,00 zł

Cena: 960,00 zł
polmisek-dekorowany-groszku-niemcy-krefeld-j-p-kayse

PÓŁMISEK DEKOROWANY MOTYWEM GROSZKU, Niemcy, Krefeld, J.P. Kayser & Sohn AG, ok. 1900

Cyna; 3,3 x 46 x 29 cm
Cena: 360,00 zł

Cena: 360,00 zł
134-sosjerka-secesyjna-niemcy-nadrenia-orivit-ag-1894-1905

SOSJERKA SECESYJNA, Niemcy, Nadrenia, Orivit AG, 1894 - 1905

Cyna, 11,5 x 21 x 10 cm
Cena: 360,00 zł

Cena: 360,00 zł
326755

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, Paryż, Bracia Japy, ok. 1880

Obudowa drewno barwione, intarsje, mosiądz, złocenie, tarcza emaliowana
Cena: 3000,00 zł
326755

Cena: 3000,00 zł
32114

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, k. XIX w.

Obudowa drewno czernione, brąz, inkrustacje; 53 x 26,5 x 15 cm
Cena: 3000,00 zł
32114

Cena: 3000,00 zł
320841

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, ok. 1880

Obudowa drewno czernione, brąz, inkrustacje; 52 x 26,5 x 14,5 cm
Cena: 3000,00 zł
320841

Cena: 3000,00 zł
31923

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, Paryż, ok. 1880

Obudowa mahoń, brąz złocony; 50 x 26,5 x 15 cm
Cena: 3000,00 zł
31923

Cena: 3000,00 zł
31844

KILIM. Bałkany, Şarköy, XIX/XX w.

Wełna, 180 x 98 cm
Cena: 720,00 zł
31844

Cena: 720,00 zł
302976

TOREBKA DAMSKA Z PTAKAMI, ok. 1930

Skóra, tłoczenie, barwienie, haft; sznurek jedwabny; wewnątrz wyścielona jedwabiem; 12 x 34,5 cm
Cena: 480,00 zł
302976

Cena: 480,00 zł
29417

IKONA, ŚWIĘCI: ONUFRY, KATARZYNA ALEKSANDRYJSKA, MARIA EGIPCJANKA, Rosja, XVIII/XIX w.

Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg; 31 x 27 cm
Cena: 3000,00 zł
29417

Cena: 3000,00 zł
29353

IKONA, MATKA BOŻA WŁODZIMIERSKA, Rosja, XIX w.

Tempera, deska; 36 x 29 cm
Cena: 1800,00 zł
29353

Cena: 1800,00 zł
273994

ZEGAREK KIESZONKOWY, pocz. XX w.

Koperta srebrzona, śr. 5 cm
Cena: 360,00 zł
273994

Cena: 360,00 zł
271832

PEKTORALIK MOVADO SÛRETÉ, Szwajcaria, po 1904

Trzykopertowy, złoty, próba 585
Cena: 3360,00 zł
271832

Cena: 3360,00 zł
265366

BUDZIK PODRÓŻNY JELEŃ, Związek Radziecki, poł. XX w.

Obudowa niklowana, etui skórzane, 9 x 8,5 cm
Cena: 180,00 zł
265366

Cena: 180,00 zł
26487

ZEGAREK DAMSKI, BIŻUTERYJNY, XX w.

Białe złoto (?), diamenty (?), szafiry (?), 22 x 13 mm
Cena: 480,00 zł
26487

Cena: 480,00 zł
15127

ŻABA NA LIŚCIU, Francja, Nancy Daum, poł. XX w.

Szkło paté de verre , 6,5 x 15,5 x 16 cm
Cena: 2400,00 zł
15127

Cena: 2400,00 zł
14989

DŁUGOWŁOSA, Francja, Lalique, XX w.

Szkło w odcieniach fioletu, matowione; 15 x 21 x 11 cm
Cena: 3000,00 zł
14989

Cena: 3000,00 zł
032-samowar-poznan-fabryka-jana-krysiewicza-przed-1885

SAMOWAR, Poznań, Fabryka Jana Krysiewicza, przed 1885

Mosiądz, wewnątrz miedź, drewno (uchwyty), wys. 39 cm Sygnowany: J. KRYSIEWICZ | POZNAŃ
Cena: 2300,00 zł

Cena: 2300,00 zł
Strona 3 z 46