Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 2 z 46
Wyników 37 - 72 z 1643

RZEMIOSŁO

4549

WAZON Z AMAZONKAMI, Czechy, Karlsbad, Moser, ok. 1930

Cena: 480,00 zł
4549

Cena: 480,00 zł
4456

ZESTAW DO KOLORYMETRII, Francja, Paryż, Instruments & Appareils por les Scienes

Cena: 1200,00 zł
4456

Cena: 1200,00 zł
4442

KOLORYMETR CUKRU WE KRWI, Niemcy, Zeiss, Crecelius-Siefert, ok. 1950

Cena: 1200,00 zł
4442

Cena: 1200,00 zł
4438

STERYLIZATOR AESCULAP, Niemcy, H. Holzman, 1 poł. XX w.

Cena: 1200,00 zł
4438

Cena: 1200,00 zł
38882

ZEGAREK KIESZONKOWY, Niemcy, Thiel, ok. 1930

Cena: 240,00 zł
38882

Cena: 240,00 zł
32969

IKONA, PANTOKRATOR, Rosja, XIX/XX w.

Cena: 1800,00 zł
32969

Cena: 1800,00 zł
32777

IKONA, MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA WSZYSTKICH STRAPIONYCH, Rosja, XIX w.

Cena: 3360,00 zł
32777

Cena: 3360,00 zł
32573

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ OSTROBRAMSKĄ, Polska, ok. 1975

Cena: 360,00 zł
32573

Cena: 360,00 zł
32492

RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, 1982

Cena: 600,00 zł
32492

Cena: 600,00 zł
316562

ŻMIJ-WELES, Lwów, Jan Stach, ok. 1925

Cena: 2400,00 zł
316562

Cena: 2400,00 zł
304_183

TROFEUM MYŚLIWSKIE EDWARDA ŚMIGŁEGO-RYDZA, Polska Lwów, 1933

Cena: 2400,00 zł
304_183

Cena: 2400,00 zł
113257

WAZON, Polska, Tarnów, Huta Laura, ok. 1975

Proj. Barbara Kaczmarek-Górska
Cena: 600,00 zł
113257

Cena: 600,00 zł
123637

Maria JANKOWSKA

ISTVÁNNE BITTÓ
Cena: 879,05 zł
123637

Maria JANKOWSKA

Cena: 879,05 zł
12425

Maria JANKOWSKA

CESARZOWA MARIA TERESA
Cena: 879,05 zł
12425

Maria JANKOWSKA

Cena: 879,05 zł
12593

Maria JANKOWSKA

BŁĘKITNY CHŁOPIEC
Cena: 300,00 zł
12593

Maria JANKOWSKA

Cena: 300,00 zł
12883

Anna MENEL-KUBICKA

DZIEWCZYNA Z KWIATAMI WE WŁOSACH
Cena: 879,05 zł
12883

Anna MENEL-KUBICKA

Cena: 879,05 zł
129699

Anna MENEL-KUBICKA

DZIEWCZYNA Z BIAŁA RÓŻĄ WE WŁOSACH
Cena: 879,05 zł
129699

Anna MENEL-KUBICKA

Cena: 879,05 zł
138836

WAZON, Polska, Tarnowiec, po 1975

Cena: 480,00 zł
138836

Cena: 480,00 zł
376581

IKONA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, 1849

Cena: 2160,00 zł
376581

Cena: 2160,00 zł
377_28

IKONA, ŚWIĘTY NILUS ZE STOŁOBNY, Rosja, Petersburg, Nikołaj Fidelius, 1846

Cena: 1800,00 zł
377_28

Cena: 1800,00 zł
37959

IKONA, ŚW. TEODOZJUSZ CZERNICHOWSKI, Rosja, po 1870

Tempera, złocenie, deska; 22 x 17,7 cm
Cena: 3360,00 zł
37959

Cena: 3360,00 zł
38033

IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, 2 poł. XIX w.

Tempera, deska, okład mosiężny, srebrzony; 22 x 16,7 cm
Cena: 1080,00 zł
38033

Cena: 1080,00 zł
38442

IKONA ŚW. MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, XIX w.

Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg; 11 x 9 cm
Cena: 960,00 zł
38442

Cena: 960,00 zł
3856

IKONA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, k. XIX w.

Tempera, deska, 30,5 x 25 cm
Cena: 1800,00 zł
3856

Cena: 1800,00 zł
38838

Wiesław PAPROCKI

ZBAWICIEL, 1986
Cena: 1080,00 zł
38838

Wiesław PAPROCKI

Cena: 1080,00 zł
39087

IKONA, ŚW. PANTALEON, Rosja, XIX w.

Tempera, deska; 10,5 x 8,8 cm
Cena: 720,00 zł
39087

Cena: 720,00 zł
085a-kielich-mszalny-rosja-xix-w

KIELICH MSZALNY, Rosja, XIX w.

Mosiądz, srebrzenie, złocenie; wys. 31, śr. 16 cm
Cena: 2880,00 zł

Cena: 2880,00 zł
41586

ZEGAR, USA, Mass. Waltham, 2 poł. XIX w.

Cena: 3000,00 zł
41586

Cena: 3000,00 zł
124-waza-z-puttami-xviii-xix-w

WAZA Z PUTTAMI, XVIII/XIX w.

Brąz patynowany i złocony, czerwony marmur, wys. całk. 34 cm
Cena: 9600,00 zł

WAZA Z PUTTAMI, XVIII/XIX w.

Cena: 9600,00 zł
4622

SZKATUŁKA, XIX / XX w.

Cena: 804,00 zł
4622

SZKATUŁKA, XIX / XX w.

Cena: 804,00 zł
4862

ZEGAR PORTYKOWY, Austria, Wiedeń, poł. XIX w.

Cena: 2160,00 zł
4862

Cena: 2160,00 zł
513

WAZONIK MALOWANY W KWIATY W TYPIE IMARI, Japonia, Arita, XIX w.

Cena: 720,00 zł
513

Cena: 720,00 zł
516

WAZA NA IMBIR, Chiny, XIX / XX w.

Cena: 480,00 zł
516

Cena: 480,00 zł
518

WAZKA Z POKRYWKĄ, Chiny, XIX w.

Cena: 420,00 zł
518

Cena: 420,00 zł
519

FAJKA DO OPIUM, Chiny, XIX/XX w.

Biały metal, filigran, dł. 42 cm
Cena: 840,00 zł
519

Cena: 840,00 zł
520

CZARKA Z KOGUTEM, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 480,00 zł
520

Cena: 480,00 zł
Strona 2 z 46