Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 9 z 46
Wyników 289 - 324 z 1643

RZEMIOSŁO

27162

IKONA PODRÓŻNA, ŚW. MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, XIX w.

Mosiądz; 60 x 53 mm
Cena: 1180,00 zł
27162

Cena: 1180,00 zł
27056

IKONA PODRÓŻNA, Rosja, XVIII w.

Mosiądz; 67 x 49 mm
Cena: 708,00 zł
27056

Cena: 708,00 zł
26526

IKONA PODRÓŻNA, Ukrzyżowanie, Rosja, XIX w.

Mosiądz, emalia; 16 x 9,5 cm
Cena: 944,00 zł
26526

Cena: 944,00 zł
26231

SZKATUŁKA Z MAUZOLEUM LENINA, Rosja, Fiedoskino, 1952

Malował K. Kiryłow
Cena: 1180,00 zł
26231

Cena: 1180,00 zł
26056

MUSZLA PAMIĄTKOWA, Cesarstwo Rosyjskie, Jałta,1896

dł. 9,5 cm, wyrzeźbione: okręt, napis: ПРИВѢТЪ / ЮТА / ЯЛТА 18 9 96 / МАЯ
Cena: 1180,00 zł
26056

Cena: 1180,00 zł
174322

ZEGAR, Francja lub Szwajcaria, XIX w.

Obudowa drewniana 13 x 13 cm, z zawieszką, tarcza emaliowana w mosiężnym pierścieniu
Cena: 4484,00 zł
174322

Cena: 4484,00 zł
171139

PORTRET MĘŻCZYZNY, Polska, ok. 1830

Miniatura, gwasz, kość; 82 x 65 mm
Cena: 3304,00 zł
171139

Cena: 3304,00 zł
170212

MIARKA GORZELNIANA 1 litr Przemysłu Rolnego, pocz. XX w.

Mosiądz, wys. 14 cm
Cena: 4200,00 zł
170212

Cena: 4200,00 zł
13649

WAZON, Polska, Łysa Góra, Spółdzielnia

Proj. Wiesław Sawczuk
Cena: 295,00 zł
13649

Cena: 295,00 zł
11331

SYMBOLICZNY KLUCZ DO BIAŁEGOSTOKU, po 1995

Plater, bursztyn; 27,5 cm
Cena: 2360,00 zł
11331

Cena: 2360,00 zł
42338

PRZYBORNIK NA BIURKO Z FIGURKĄ MĘŻCZYZNY Z ŁOPATĄ, pocz. XX w.

Stop metali patynowany na brąz, zielony marmur (podstawa); wym. całk. 18,5 x 19 x 11 cm
Cena: 590,00 zł
42338

Cena: 590,00 zł
42045

ZEGAR Z MAŁYM RYSOWNIKIEM, ok. 1880

Obudowa czarny marmur, brąz, wys. 43,5 cm
Cena: 2360,00 zł
42045

Cena: 2360,00 zł
4173

ZEGAR Z KONNYM ŁUCZNIKIEM, 2 poł. XIX w.

Obudowa brąz patynowany, złocony, wys. 49 cm
Cena: 5900,00 zł
4173

Cena: 5900,00 zł
4156

ZEGAR Z LUDWIKIEM GONZAGĄ, KSIĘCIEM NEVERS, poł. XIX w.

Obudowa brąz złocony, wys. 38 cm
Cena: 4720,00 zł
4156

Cena: 4720,00 zł
34777

WAZON, poł. XX w.

Szkło bezbarwne, z wtopionym zielonym proszkiem szklanym, wys. 20 cm
Cena: 472,00 zł
34777

WAZON, poł. XX w.

Cena: 472,00 zł
31964

MIERNIK GŁĘBOKOŚCI, Niemcy, Lubeka, Giesserei u. Maschinenfabrik Eisenhochbau Scheteling & Nölck, pocz. XX w.

Stal, złocenie, dł. 24 cm
Cena: 472,00 zł
31964

Cena: 472,00 zł
284_17

TABAKIERKA, XIX w.

Agat (dno), mikromozaika (wieczko), mosiądz złocony; 6 x 3,5 cm
Cena: 2124,00 zł
284_17

TABAKIERKA, XIX w.

Cena: 2124,00 zł
28242

TABAKIERKA, przed 1900

Drewno, kość, srebro (?), 10,2 x 6,8 cm
Cena: 1180,00 zł
28242

TABAKIERKA, przed 1900

Cena: 1180,00 zł
24996

SAMOWAR Z TACĄ I OCIEKACZEM, Rosja, 2 poł. XIX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty), wys. 44 cm
Cena: 708,00 zł
24996

Cena: 708,00 zł
20012

MINIATURA SZABLI OFICERA MARYNARKI NIEMIECKIEJ wz 1874

Mosiądz, złocenie, stal, niklowanie, jedwab, dł. całk. w pochwie 24 cm
Cena: 1180,00 zł
20012

Cena: 1180,00 zł
11784

ZEGAR, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Erhard & Söhne, ok. 1880

Obudowa: drewno, stal, mosiądz; 27 x 23,5 x 9,5 cm
Cena: 6000,00 zł
11784

Cena: 6000,00 zł
4309

WAZON Z DOSTOJNIKIEM, Japonia, Satsuma, XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 16,5 cm, ceramiczna podstawka
Cena: 826,00 zł
4309

Cena: 826,00 zł
42946

WAZONIK Z ZIMOWYM PEJZAŻEM, Chiny, Jingdezhen Zhi, ok. 1970

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 14 cm
Cena: 472,00 zł
42946

Cena: 472,00 zł
4284

WAZA, Chiny, pocz. XX w.

Drewno, laka, wys. 20,5 cm
Cena: 826,00 zł
4284

WAZA, Chiny, pocz. XX w.

Cena: 826,00 zł
4221

SZKATUŁKA I DWIE PATERKI DEKOROWANE CHRYZANTEMAMI, Chiny, pocz. XX w.

Emalia komórkowa na miedzi; 5 x 12,5 x 8 cm, śr. 9,7 cm
Cena: 708,00 zł
4221

Cena: 708,00 zł
4168

TACKA NA WIZYTÓWKI Z MOPSEM, pocz. XX w.

Plater na mosiądzu, brąz (figurka); 12 x 21 x 16,5 cm
Cena: 1180,00 zł
4168

Cena: 1180,00 zł
4157

WIZYTOWNIK Z MEFISTEM, Austria, Wiedeń, A. Titze, 1900 - 1920

Brąz, malowany na zimno, wys. 7,5, sr. 13 cm
Cena: 1770,00 zł
4157

Cena: 1770,00 zł
4075

NÓŻ DO PAPIERU Z FIGURĄ LEŻĄCEJ KOBIETY, pocz XX w.

Brąz, złocenie, dł. 27,5 cm
Cena: 944,00 zł
4075

Cena: 944,00 zł
4037

KIELICH DO WINA, ok. 1840

Szkło bezbarwne, szlifowane, złocenie, wys. 28 cm
Cena: 944,00 zł
4037

KIELICH DO WINA, ok. 1840

Cena: 944,00 zł
4004

PUCHAREK PAMIĄTKOWY Z ADRŠPACH, Czechy, 2 poł. XIX w.

Szkło bezbarwne, lazurowane rubinowym, wys. 12,5 cm
Cena: 944,00 zł
4004

Cena: 944,00 zł
3997

PUCHAREK PAMIĄTKOWY Z BAD KISSINGEN, Niemcy, 2 poł. XIX w.

Szkło bezbarwne lazurowane rubinowym, wys. 14,5 cm
Cena: 944,00 zł
3997

Cena: 944,00 zł
39883

KIELICH, Śląsk lub Czechy, poł. XIX w.

Szkło bezbarwne, lazurowane rubinowym i niebieskim, szlifowane, wys. 13 cm
Cena: 944,00 zł
39883

Cena: 944,00 zł
39735

SZKLANICA PAMIĄTKOWA Z MARIENBADU, Czechy, poł. XIX w.

Szkło bezbarwne, lazurowane rubinowym, szlifowane, biała emalia, wys. 13 cm
Cena: 944,00 zł
39735

Cena: 944,00 zł
34074

ZEGAR Z DAMĄ PRZEGLĄDAJĄCĄ BIŻUTERIĘ, Francja, Paryż, Vincenti, poł. XIX w.

Obudowa: brąz, marmur, wys. 42 cm
Cena: 4130,00 zł
34074

Cena: 4130,00 zł
277344

IKONA PODRÓŻNA, ŚWIĘTY ANTYPAS PERGAMOŃSKI, Rosja, XIX w.

Brąz, złocenie, 10,7 x 9,2 cm
Cena: 944,00 zł
277344

Cena: 944,00 zł
2667

IKONA, ŚWIĘCI KOSMA I DAMIAN, Grecja, pocz. XX w.

Tempera, deska, okład srebrny; 15,5 x 12 cm
Cena: 1770,00 zł
2667

Cena: 1770,00 zł
Strona 9 z 46