Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 8 z 46
Wyników 253 - 288 z 1643

RZEMIOSŁO

39654

SZKLANICA, poł. XIX w.

Szkło szlifowane, matowione, lazurowane żółtym, malowane kwiaty, wys. 14 cm
Cena: 3304,00 zł
39654

SZKLANICA, poł. XIX w.

Cena: 3304,00 zł
3952

SZKLANICA Z CIEPLIC (Warmbrunn), poł. XX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane, wys. 11,5 cm
Cena: 1180,00 zł
3952

Cena: 1180,00 zł
394191

SZKLANICA MASOŃSKA, Niemcy, XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane; wys. 15,5 cm
Cena: 1180,00 zł
394191

Cena: 1180,00 zł
392931

PUCHAR I KIELICH, Czechy, Moser (?), k. XIX w.

Szkło bezbarwne, wolnoformowane, lazurowane zielonym, złocone, szlifowane, dekoracja oroplastyczna; wys. 36 i 14,5 cm
Cena: 826,00 zł
392931

Cena: 826,00 zł
39086

10 PŁYT GRAMOFONOWYCH

10 PŁYT GRAMOFONOWYCH
Cena: 472,00 zł
39086

10 PŁYT GRAMOFONOWYCH

Cena: 472,00 zł
389A

PŁYTA GRAMOFONOWA

Roza Dżełakajewa i Pietr Demetr, Cygańskie pieśni
Cena: 59,00 zł
389A

PŁYTA GRAMOFONOWA

Cena: 59,00 zł
389772

PŁYTA GRAMOFONOWA

O.Strauss, Walzeträume; Piccolo, piccolo, tsin, tsin, tsin
Cena: 59,00 zł
389772

PŁYTA GRAMOFONOWA

Cena: 59,00 zł
38748

FLAGA WARSZAWSKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO, ok. 1970

Drewno, płótno, nadruk barwny, bawełna (sznurek)
Cena: 590,00 zł
38748

Cena: 590,00 zł
38472

FILIŻANKA, Japonia, Nikko, ok. 1930

Porcelana, kobalt podszkliwny, złocenie, wys. 5 cm, śr. spodka 11,5 cm
Cena: 354,00 zł
38472

Cena: 354,00 zł
291a7

PATERA, Polska, ok. 1930

Szkło kryształowe, szlifowane, oprawa plater na mosiądzu, śr. 26 cm
Cena: 472,00 zł
291a7

PATERA, Polska, ok. 1930

Cena: 472,00 zł
27021

SZKATUŁKA Z KARAWANĄ, 2 poł. XIX w.

Kość (relief), mosiądz, miedź, drewno; 3 x 11,2 x 9,4 cm
Cena: 885,00 zł
27021

Cena: 885,00 zł
26959

TOREBKA, XIX/XX w.

Zamsz, jedwab, mosiądz, paciorki szklane malowane na perłowe, kryształ górski, szer. 20 cm
Cena: 590,00 zł
26959

TOREBKA, XIX/XX w.

Cena: 590,00 zł
26758

PUGILARES PAMIĄTKOWY Z PIKNIKU TEREZJAŃSKIEGO, Austria, Wiedeń, 1900

Skóra barwiona, brąz (medalion z cesarzową Marią Teresą), 12,5 x 6,5 cm (zamknięty)
Cena: 590,00 zł
26758

Cena: 590,00 zł
24755

BUDZIK PODRÓŻNY, ok. 1930

Obudowa mosiężna, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem balansowym; 6 x 5 x 3,5 cm
Cena: 590,00 zł
24755

BUDZIK PODRÓŻNY, ok. 1930

Cena: 590,00 zł
242_13

FAJKA, pocz. XX w.

Pianka morska, bursztyn, srebro, dł. 3 cm
Cena: 354,00 zł
242_13

FAJKA, pocz. XX w.

Cena: 354,00 zł
227867

IKONA, ŚWIĘTY PATRIARCHA HERMOGEN, Rosja, XIX w.

Emalia malarska na miedzi; 37 x 30 mm
Cena: 708,00 zł
227867

Cena: 708,00 zł
173512

PRZYCISK DO PAPIERU W FORMIE POMNIKA WOJNY FRANCUSKO-PRUSKIEJ, Niemcy, po 1871

Brąz srebrzony, dociążony, wys. 10,5 cm
Cena: 708,00 zł
173512

Cena: 708,00 zł
151934

NÓŻ DO PAPIERU I BRELOK FIRMOWY DAEWOO, ok. 1995

Srebro, próba 925, bursztyn, waga cłk. 44,4 g, dł.15 i 9,5 cm
Cena: 590,00 zł
151934

Cena: 590,00 zł
37257

TALERZ, Chiny, ok. 1930

Emalia komórkowa na miedzi, złocenie, śr. 26 cm
Cena: 944,00 zł
37257

TALERZ, Chiny, ok. 1930

Cena: 944,00 zł
37156

WAZA Z ŻÓŁTYMI SMOKAMI, Chiny, poł. XX w.

Emalia komórkowa na miedzi, wys. 26 cm
Cena: 472,00 zł
37156

Cena: 472,00 zł
37041

ZESTAW Z PAWIAMI, Chiny,1 poł. XX w.

Emalia komórkowa na miedzi
Cena: 1180,00 zł
37041

Cena: 1180,00 zł
369a

PUZDRO, Chiny, 1 poł. XX w.

Kość słoniowa, oczy smoków czernione; wys. 7 cm, waga 110,4 g
Cena: 944,00 zł
369a

PUZDRO, Chiny, 1 poł. XX w.

Cena: 944,00 zł
36824

EKRAN, Chiny, XIX / XX w.

Drewno, inkrustacje masa perłową, haft jedwabny, 73,5 x 48,5 cm
Cena: 1770,00 zł
36824

EKRAN, Chiny, XIX / XX w.

Cena: 1770,00 zł
36795

ZWÓJ Z PARĄ PTAKÓW, Chiny, XX w.

Haft jedwabny; 255 x 54 cm
Cena: 708,00 zł
36795

Cena: 708,00 zł
35976

ZESTAW NA BIURKO DEKOROWANY MOTYWEM LILII, ok. 1930

Brąz
Cena: 767,00 zł
35976

Cena: 767,00 zł
358_1

WALIZKA Z PRZYBORAMI TOALETOWYMI, Polska, Warszawa, I. Wasiński, ok. 1930

Skóra, mosiądz niklowany, pokrowiec brezent; 31,5 x 50 cm
Cena: 1180,00 zł
358_1

Cena: 1180,00 zł
35368

ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Adolphe Mougin, k. XIX w.

Obudowa marmur; 37 x 19 x 13 cm
Cena: 2360,00 zł
35368

Cena: 2360,00 zł
35286

ZEGAR KOMINKOWY, Niemcy, Friedrich Böhler, ok. 1900

Obudowa czarny marmur, brąz; 37 x 30 x 15 cm
Cena: 4720,00 zł
35286

Cena: 4720,00 zł
32598

STERYLIZATOR INSTRUMENTÓW MEDYCZNYCH, k. XIX w.

Miedź; 12 x 31,5 x 10,5 cm
Cena: 590,00 zł
32598

Cena: 590,00 zł
32481

KOSZYK Z MOTYWEM GRYFÓW, ok. 1920

Szkło ołowiowe, szlifowane, plater na mosiądzu śr. 14,3 cm
Cena: 590,00 zł
32481

Cena: 590,00 zł
323371

DZBAN, XIX w.

Miedź kuta, wys. 26 cm
Cena: 590,00 zł
323371

DZBAN, XIX w.

Cena: 590,00 zł
315836

WAZON, Śląsk, Wrocław, Julius Lemor, ok. 1890

Szkło bezbarwne, lazurowane żółtym, szlifowane, oprawa srebrna, próba 800, wys. 16 cm
Cena: 1180,00 zł
315836

Cena: 1180,00 zł
31368

CZARKA, XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, złocenie, wys. 8,3, śr. 11 cm
Cena: 472,00 zł
31368

CZARKA, XIX w.

Cena: 472,00 zł
30944

PRZYCISK DO PAPIERU, Czechy, pocz. XX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, wtopione kwiaty szklane, wys. 12 cm
Cena: 590,00 zł
30944

Cena: 590,00 zł
2738

IKONA PODRÓŻNA, ŚW. JAN EWANGELISTA, Rosja, XVIII w.

Mosiądz, 10,3 x 6 cm
Cena: 2124,00 zł
2738

Cena: 2124,00 zł
27293

IKONA PODRÓŻNA, Rosja, XIX w.

Mosiądz, 54 x 48 cm
Cena: 944,00 zł
27293

IKONA PODRÓŻNA, Rosja, XIX w.

Cena: 944,00 zł
Strona 8 z 46