Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 7 z 46
Wyników 217 - 252 z 1643

RZEMIOSŁO

099-ikona-ukrzyzowanie-rosja-xix-w

IKONA, UKRZYŻOWANIE, Rosja, XIX w.

Mosiądz, resztki złocenia, 21 x 10,5 cm
Cena: 1180,00 zł

Cena: 1180,00 zł
17264

PLAKIETA Z HERBEM SZLACHECKIM, Śląsk (?), XVII / XVIII w.

Miedź repusowana, złocona; śr. 24,5 cm
Cena: 4484,00 zł
17264

Cena: 4484,00 zł
167146

ZEGAR OKRĘTOWY, Polska, Warszawa, A. Modro, pocz. XX w.

Obudowa metal niklowany, śr. 20 cm
Cena: 11800,00 zł
167146

Cena: 11800,00 zł
459

TKANINA DEKOROWANA W KOTY, Peru

Wełna, len; 30 x 48 cm
Cena: 590,00 zł
459

Cena: 590,00 zł
4463

TABAKIERKA, Chiny, XIX/XX w.

Agat, wys. 7,2 cm, zatyczka z miedzianym dozownikiem
Cena: 472,00 zł
4463

TABAKIERKA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 472,00 zł
43758

FOREMKA, XVIII w.

Cyna, 4 x 6,5 x 8 cm
Cena: 944,00 zł
43758

FOREMKA, XVIII w.

Cena: 944,00 zł
4365

KUBEK, Niemcy, Soltau, Röders, pocz. XX w.

Proj. Frido Witte
Cena: 472,00 zł
4365

Cena: 472,00 zł
43043

PUCHAR, XIX w.

Szkło bezbarwne, wolnoformowane, wys. 25,5, śr. 15 cm
Cena: 590,00 zł
43043

PUCHAR, XIX w.

Cena: 590,00 zł
4292

PUCHAR, XIX w.

Szkło dymne, wolnoformowane, szkło mleczne - obwód rantu, wys. 21, śr. 12,5 cm
Cena: 590,00 zł
4292

PUCHAR, XIX w.

Cena: 590,00 zł
4287

PUCHAR, XIX/ XX w.

Szkło bezbarwne, wolnoformowane, szlifowane, wys. 21,5 cm
Cena: 472,00 zł
4287

PUCHAR, XIX/ XX w.

Cena: 472,00 zł
4275

PUCHAR, XIX w.

Szkło bezbarwne, wolnoformowane, szlifowane, szkło mleczne - obwód rantu, wys. 24, śr. 16 cm
Cena: 590,00 zł
4275

PUCHAR, XIX w.

Cena: 590,00 zł
4242

BAROMETR, Niemcy, XIX/XX w.

Drewno, mosiądz, szkło, śr.15,5 cm
Cena: 472,00 zł
4242

BAROMETR, Niemcy, XIX/XX w.

Cena: 472,00 zł
41884

KUFEL ZE ŹRÓDŁEM AMBROŻY W MARIENBADZIE, 2 poł. XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, lazurowane rubinowym, ryte, wys. 12,5 cm
Cena: 1180,00 zł
41884

Cena: 1180,00 zł
4048

KRATER, XIX w.

Szkło kryształowe, szlifowane, brąz, złocenie, wys. 20,5 cm
Cena: 1800,00 zł
4048

KRATER, XIX w.

Cena: 1800,00 zł
401_13

LORNETKA TEATRALNA, Niemcy, Wrocław-Berlin, Richard Fiedler, ok. 1930

Mosiądz, złocenie, masa perłowa, masa plastyczna, szkło; 10 cm
Cena: 708,00 zł
401_13

Cena: 708,00 zł
39897

TŁOK PIECZĘTNY Z FAKSYMILE PODPISU. XIX/XX w.

Drewno, mosiądz, wys. 5,5, pole 3 x 1,5 cm
Cena: 944,00 zł
39897

Cena: 944,00 zł
39733

DZWONEK NA SŁUŻBĘ Z PUTTEM PRZY LIRZE, 2 poł. XIX w.

Brąz, 15 x 11,5 x 11,5 cm
Cena: 1560,00 zł
39733

Cena: 1560,00 zł
373861

PUDEŁKO NA PAPIEROSY - AUTOMAT, pocz. XX w.

Drewno, masyw buk, fornir orzech, mechanizm sprężynowy; 11,5 x 15,5 x 10 cm
Cena: 590,00 zł
373861

Cena: 590,00 zł
34736

PINCE-NEZ, XIX/XX w.

Srebro (?) złocone, 9 cm
Cena: 1416,00 zł
34736

PINCE-NEZ, XIX/XX w.

Cena: 1416,00 zł
338_13

TŁOK PIECZĘTNY, poł. XIX w.

Brąz złocony, wys. 63 mm, pole 11 x 11 mm
Cena: 590,00 zł
338_13

TŁOK PIECZĘTNY, poł. XIX w.

Cena: 590,00 zł
33673

SCYZORYK- BRELOK, Francja, 2 poł. XIX w.

Stal, biały metal srebrzony, dł. 35 mm
Cena: 354,00 zł
33673

Cena: 354,00 zł
33426

GRZECHOTKA-GWIZDEK, Chiny, XX w.

Srebro, waga 16,4 g, dł. 8,5 cm
Cena: 590,00 zł
33426

Cena: 590,00 zł
310357

IKONA PODRÓŻNA MATKI BOŻEJ W OTOCZENIU ŚWIĘTYCH, Rosja, XIX w.

Brąz, niebieska emalia; 14,5 x 12,2 cm
Cena: 944,00 zł
310357

Cena: 944,00 zł
30916

OKŁAD IKONY ŚWIĘTEGO BISKUPA MĘCZENNIKA, Rosja, XIX w.

Srebro, waga 17,8 g; 10 x 7,5 cm
Cena: 1003,00 zł
30916

Cena: 1003,00 zł
246a8

TEODOLIT, Niemcy, po 1886

Mosiądz, szkło; etui 15,5 x 10 cm
Cena: 1770,00 zł
246a8

TEODOLIT, Niemcy, po 1886

Cena: 1770,00 zł
220641

MIARKA 1/4 LITRA, Szczecin, Bruger & Krause, po 1880

Cyna, wys. 11,5 cm
Cena: 590,00 zł
220641

Cena: 590,00 zł
1982

KIELICH, Polska, 1896

Miedź, wewnątrz cynowany, wys. 10,5 cm
Cena: 708,00 zł
1982

KIELICH, Polska, 1896

Cena: 708,00 zł
192496

RYNGRAF Z MATKA BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ NA ORLE, Polska, poł. XX w.

Biały metal brązowiony, 8 x 6,5 cm, łańcuszek
Cena: 354,00 zł
192496

Cena: 354,00 zł
032-para-waz-francja-polowa-xix-w

PARA WAZ, Francja, połowa XIX w.

Cena: 5900,00 zł

Cena: 5900,00 zł
rama6

RAMA

Drewno, gips, złocenie; 136 x 170 cm
Cena: 17500,00 zł
rama6

RAMA

Cena: 17500,00 zł
41798

TRZY SKRZYDŁA PARAWANU, Japonia, pocz. XX w.

Farby wodne, papier; 3 x 56 x 26,5 cm
Cena: 708,00 zł
41798

Cena: 708,00 zł
4116

ARHAT, Chiny, XX w.

Steatyt, wys. 9 cm
Cena: 708,00 zł
4116

ARHAT, Chiny, XX w.

Cena: 708,00 zł
40078

SZKLANKA Z GORĄCYM ŹRÓDŁEM W KARLSBADZIE, 2 poł. XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, lazurowane rubinowym, wys. 9,5 cm
Cena: 708,00 zł
40078

Cena: 708,00 zł
39929

SZKLANICA Z CIEPLIC (Warmbrunn), ok. 1860

Szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane, złocenie, wys. 12 cm
Cena: 1770,00 zł
39929

Cena: 1770,00 zł
39895

SZKLANICA Z DOMEM ZDROJOWYM W DUSZNIKACH (Bad Reinerz), po 1862

Szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane, złocenie, wys.10,2 cm
Cena: 1770,00 zł
39895

Cena: 1770,00 zł
3972

PUCHAR, 1 poł. XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane, złocenie, wys. 17,5 cm
Cena: 1770,00 zł
3972

PUCHAR, 1 poł. XIX w.

Cena: 1770,00 zł
Strona 7 z 46