Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 6 z 46
Wyników 181 - 216 z 1643

RZEMIOSŁO

40253

STATYW NA ZAPAŁKI PTASIM SZPONEM, ok. 1930

Brąz, wys. 9,5 cm
Cena: 600,00 zł
40253

Cena: 600,00 zł
41448

PRZYCISK DO PAPIERU Z LEŻĄCYM FAUNEM, ok. 1920

Brąz; 13,8 x 7,3 cm
Cena: 600,00 zł
41448

Cena: 600,00 zł
43096

WAZKA, Chiny, 2 poł. XX w.

Brąz, wys. 11,2 cm
Cena: 360,00 zł
43096

WAZKA, Chiny, 2 poł. XX w.

Cena: 360,00 zł
4382

BRANSOLETA, Chiny, XX w.

Jadeit, waga 39,5 g, śr. 83 mm
Cena: 960,00 zł
4382

BRANSOLETA, Chiny, XX w.

Cena: 960,00 zł
439 (1)

SERWIS DO KAWY, Japonia, Satsuma, pocz. XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia
Cena: 2700,00 zł
439 (1)

Cena: 2700,00 zł
44093

WAZON, Japonia, 2 poł. XX w.

Papier mâché, blacha, czarna laka, czerwona farba, złocenie, wys. 27,5 cm
Cena: 960,00 zł
44093

WAZON, Japonia, 2 poł. XX w.

Cena: 960,00 zł
32813

NÓŻ DO PAPIERU, MINIATURA MIECZA, Chiny, XX w.

Stal, mosiądz, masa plastyczna, kość, dł. cłk. w pochwie 14 cm
Cena: 354,00 zł
32813

Cena: 354,00 zł
32438

SZPICRUTA, pocz. XX w.

Wiklina czerniona, skóra; 70 cm
Cena: 826,00 zł
32438

SZPICRUTA, pocz. XX w.

Cena: 826,00 zł
323_13

LASKA, pocz. XX w.

Drewno bukowe, kość. wys. 82 cm
Cena: 2360,00 zł
323_13

LASKA, pocz. XX w.

Cena: 2360,00 zł
322_1

LASKA, Anglia, Londyn, J. Klinhardt, ok. 1900

Bambus, róg, brąz złocony, wys. 88,5 cm
Cena: 1180,00 zł
322_1

Cena: 1180,00 zł
321_15

LASKA, Niemcy, Neugold, XIX/XX w.

Drewno, róg, srebro, wys. 90 cm
Cena: 944,00 zł
321_15

Cena: 944,00 zł
319_17

LASKA, Austria, ok. 1900

Bambus, srebro, próba 4, mosiądz, stal (skuwka), wys. 92 cm
Cena: 1180,00 zł
319_17

LASKA, Austria, ok. 1900

Cena: 1180,00 zł
318_14

LASKA, Austria, ok. 1900

Drewno, wys. 89,5 cm
Cena: 1770,00 zł
318_14

LASKA, Austria, ok. 1900

Cena: 1770,00 zł
317_15

LASKA, Włochy, pocz. XX w.

Drewno, drewno, próba 800, wys. 85 cm
Cena: 1180,00 zł
317_15

LASKA, Włochy, pocz. XX w.

Cena: 1180,00 zł
316_16

LASKA, Austria, Wiedeń, ok. 1900

Drewno czernione, srebro, niello, wys. 88 cm
Cena: 1770,00 zł
316_16

Cena: 1770,00 zł
315_1

LASKA, ok. 1900

Drewno czernione, plater, wys. 87 cm
Cena: 944,00 zł
315_1

LASKA, ok. 1900

Cena: 944,00 zł
314_18

LASKA SECESYJNA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Josef Schmid, ok. 1900

Palisander, srebro, próba 800, biały metal (skuwka), wys. 88 cm
Cena: 1770,00 zł
314_18

Cena: 1770,00 zł
313_1

LASKA, Austria, ok. 1900

Drewno, srebro, próba 4, stal (skuwka), wys. 84 cm
Cena: 1180,00 zł
313_1

LASKA, Austria, ok. 1900

Cena: 1180,00 zł
312_11

Drewno, srebro, próba 3, róg (skuwka), wys. 83,5 cm
Cena: 1180,00 zł
312_11

Cena: 1180,00 zł
311_18

LASKA, Austria, Wiedeń, Oscar Julius Dietrich , pocz. XX w.

Drewno, srebro, próba 3, wys. 74,5 cm
Cena: 1180,00 zł
311_18

Cena: 1180,00 zł
310_13

LASKA, ok. 1900

Drewno czernione, plater, mosiądz (skuwka), wys. 89 cm
Cena: 1180,00 zł
310_13

LASKA, ok. 1900

Cena: 1180,00 zł
302241

KUFEL, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, pokrywka cynowa, wys. 14,5 cm
Cena: 177,00 zł
302241

KUFEL, XIX/XX w.

Cena: 177,00 zł
29859

SZPICRUTA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Gottlieb Kurz, pocz. XX w.

Srebro, próba 830, rzemień, dł. 84 cm
Cena: 1180,00 zł
29859

Cena: 1180,00 zł
29743

ZEGAR "DIAMENT" Z BUDZIKIEM I DATOWNIKIEM, Chiny, ok. 1970

Obudowa stal, tworzywo sztuczne; 11 x 20 cm
Cena: 590,00 zł
29743

Cena: 590,00 zł
29619

ZEGAR, Rosja, Czelabińsk, Molnija, 1965

Obudowa tworzywo sztuczne; 10 x 10 cm
Cena: 236,00 zł
29619

Cena: 236,00 zł
287_136

LASKA, Francja, ok. 1900

Uchwyt: złoto, próba 750, srebro próba 875, niello; skuwka stal złocona; palisander, dł. 90 cm
Cena: 3540,00 zł
287_136

LASKA, Francja, ok. 1900

Cena: 3540,00 zł
27821

CZARA Z MOTYWEM WINOROŚLI, Francja, Daum, Paryż, Henri Soufllot, ok. 1900

Szkło bezbarwne, matowione, zielona emalia, złocenie, oprawa: srebro, próba 1
Cena: 5900,00 zł
27821

Cena: 5900,00 zł
275586

TABAKIERKA Z HERBEM, XIX w.

Kość słoniowa, brąz, złocenie, szylkret, śr. 6 cm
Cena: 1475,00 zł
275586

TABAKIERKA Z HERBEM, XIX w.

Cena: 1475,00 zł
25629

SAMOWAR Z TACĄ, Rosja, Tuła, Woroncow, k. XIX w.

Mosiądz, drewno (uchwyty), wys. 45 cm
Cena: 708,00 zł
25629

Cena: 708,00 zł
092-ikona-podrozna-tryptyk-ze-sw-mikolajem-rosja-xix-w

IKONA PODRÓŻNA, TRYPTYK ZE ŚW. MIKOŁAJEM, Rosja, XIX w.

Mosiądz, 65 x 55 (95) mm
Cena: 826,00 zł

Cena: 826,00 zł
24951

SAMOWAR Z TACĄ I OCIEKACZEM, Rosja, Tuła, Sergiej Rudakow, po 1854

Mosiądz, drewno (uchwyty) wys. 51 cm
Cena: 2360,00 zł
24951

Cena: 2360,00 zł
24895

IKONA PODRÓŻNA - DYPTYK, Rosja, XIX w.

Mosiądz; 18 x 20,5 cm
Cena: 944,00 zł
24895

Cena: 944,00 zł
247394

IKONA PODRÓŻNA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, XIX w.

Mosiądz, emalia; 16 x 14,7 cm
Cena: 1770,00 zł
247394

Cena: 1770,00 zł
24537

OKŁAD IKONY, DWÓCH ŚWIĘTYCH, Rosja, poł. XIX w.

Plater na mosiądzu, 33 x 29 cm
Cena: 944,00 zł
24537

Cena: 944,00 zł
24418

OKŁAD IKONY, CHRZEST PAŃSKI, Rosja, poł. XIX w.

Plater na mosiądzu; 32 x 27 cm
Cena: 944,00 zł
24418

Cena: 944,00 zł
24348

OKŁAD IKONY, święci Piotr, Katarzyna, Maria Egipcjanka, Rosja, Moskwa, 1824

Srebro, próba 84; waga 325 g; 31,5 x 27 cm
Cena: 4130,00 zł
24348

Cena: 4130,00 zł
Strona 6 z 46