Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 4 z 46
Wyników 109 - 144 z 1643

RZEMIOSŁO

046-rama-ornamentem-rollwerkowym

RAMA Z ORNAMENTEM ROLLWERKOWYM

Snycerka, złocenie, polichromia; 121 x92 cm Boki ok. 1600, z późniejszymi uzupełnieniami; wewnętrzne obramienie, zwieńczenie i dół, XX w.
Cena: 2185,00 zł

Cena: 2185,00 zł
37782

PODSTAWKA POD KASZKUL, Persja, XIX/XX w.

Cena: 960,00 zł
37782

Cena: 960,00 zł
37664

PATERA W TYPIE IMARI, Chiny, XIX w.

Cena: 648,00 zł
37664

Cena: 648,00 zł
37558

WAZON Z PEJZAŻEM, Chiny, poł. XX w.

Cena: 600,00 zł
37558

Cena: 600,00 zł
37373

PARA TABAKIEREK W FORMIE POSTACI TRONUJĄCYCH NA SŁONIACH, Chiny, 1 poł. XX w.

Cena: 3600,00 zł
37373

Cena: 3600,00 zł
37297

KASZKUL, Persja, XIX/XX w.

Cena: 960,00 zł
37297

KASZKUL, Persja, XIX/XX w.

Cena: 960,00 zł
35983

TALERZ Z LI TIEGUAI, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 1800,00 zł
35983

Cena: 1800,00 zł
35082

ZEGAR KOMINKOWY Z MAŁYM TRĘBACZEM, Francja, Paryż, Du Mouilin Neuf, k. XIX w.

Cena: 2040,00 zł
35082

Cena: 2040,00 zł
33443

WAZON TYPU FLET, ok. 1930

Cena: 1020,00 zł
33443

WAZON TYPU FLET, ok. 1930

Cena: 1020,00 zł
32321

ANTABA-KOŁATKA, XIX w.

Cena: 4200,00 zł
32321

ANTABA-KOŁATKA, XIX w.

Cena: 4200,00 zł
30667

HUMIDOR - PUDEŁKO NA CYGARA Z ŁOSIEM, Polska, ok. 1930

Cena: 420,00 zł
30667

Cena: 420,00 zł
30398

PIĘĆ KIELISZKÓW W STYLU ART DECO, Czechy lub Śląsk, ok. 1930

Cena: 1200,00 zł
30398

Cena: 1200,00 zł
30042

PARA WAZONÓW, Śląsk, Szklarska Poręba, Huta Józefina, ok. 1935

Cena: 1800,00 zł
30042

Cena: 1800,00 zł
29875

KARAFKA, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 - 1914

Cena: 3480,00 zł
29875

Cena: 3480,00 zł
29692

MISA NA SŁODYCZE, ok. 1930

Cena: 1200,00 zł
29692

MISA NA SŁODYCZE, ok. 1930

Cena: 1200,00 zł
23868

KOMPLET NA BIURKO W STYLU ART DECO, Polska, ok. 1930

Mosiądz, niklowanie
Cena: 4200,00 zł
23868

Cena: 4200,00 zł
394376

PARA PUCHARKÓW, Indie, XX w.

Plater, waga 194,3 g, wys. 9, śr. 7 cm
Cena: 960,00 zł
394376

PARA PUCHARKÓW, Indie, XX w.

Cena: 960,00 zł
3902

KOMPLET DO HERBATY, Chiny i Wietnam, ok. 1965

6 filiżanek ze spodkami i łyżeczek, srebro, próba 900, porcelana, farby naszkliwne, złocenia
Cena: 3600,00 zł
3902

Cena: 3600,00 zł
37047

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, ok. 1880

Mahoń kubański, aplikacje brąz złocony, tarcza cynowa; 44 x 24,5 x 14,5 cm
Cena: 3360,00 zł
37047

Cena: 3360,00 zł
3696

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, Paryż, Japy, ok. 1880

Drewno, szylkret, brąz złocony, tarcza emaliowana, 52,5 x 25,5 x 15,5 cm
Cena: 3840,00 zł
3696

Cena: 3840,00 zł
3684

WITRAŻ ZE ŚW ANTONIM PADEWSKIM, Polska, 1 poł. XX w.

Zamocowany w miedzianej puszcze do zwieszenia na ścianie z elektrycznym podświetleniem; 37 x 28,5 cm
Cena: 960,00 zł
3684

Cena: 960,00 zł
36726

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, Paryż, Samuel Marti, ok. 1880

Drewno czernione, inkrustacje, aplikacje mosiężne, 51 x 26 x 15 cm
Cena: 3360,00 zł
36726

Cena: 3360,00 zł
33571

FLAKON, XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, złocenie, wys. z korkiem 19 cm
Cena: 480,00 zł
33571

FLAKON, XIX w.

Cena: 480,00 zł
33416

DZBANUSZEK, XIX w.

Szkło bezbarwne, wolno formowane, szlifowane, dekoracja roślinna białą emalią, złocenie, wys. 10 cm
Cena: 480,00 zł
33416

DZBANUSZEK, XIX w.

Cena: 480,00 zł
32319

SZEŚĆ KIELISZKÓW, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 11 cm
Cena: 1440,00 zł
32319

SZEŚĆ KIELISZKÓW, XIX/XX w.

Cena: 1440,00 zł
32277

TRZY KIELISZKI, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 9 cm
Cena: 720,00 zł
32277

TRZY KIELISZKI, XIX/XX w.

Cena: 720,00 zł
3212

TRZY KIELISZKI, XIX/XX w.

Cena: 720,00 zł
3212

TRZY KIELISZKI, XIX/XX w.

Cena: 720,00 zł
31932

KIELISZEK, XIX w.

Szkło bezbarwne, wyryta wić roślinna, wys. 11 cm
Cena: 360,00 zł
31932

KIELISZEK, XIX w.

Cena: 360,00 zł
31832

KIELISZEK, pocz. XIX w.

Cena: 1200,00 zł
31832

KIELISZEK, pocz. XIX w.

Cena: 1200,00 zł
310822

ZEGAR, 1 poł. XX w.

Obudowa porcelanowa z nadrukiem; wys. 14,5 cm
Cena: 960,00 zł
310822

ZEGAR, 1 poł. XX w.

Cena: 960,00 zł
25983

IKONA, ŚWIĘTY PITRIM TAMBOWSKI, Rosja, pocz. XX w.

Tempera, złocenie, deska, 26,5 x 22 cm
Cena: 1080,00 zł
25983

Cena: 1080,00 zł
25887

IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, k. XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 26,5 x 22 cm
Cena: 2400,00 zł
25887

Cena: 2400,00 zł
25721

IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, Petersburg, Łarion Jegorow, 1873

Tempera, deska, okład srebrny, próba 84; 22,5 x 18,5 cm
Cena: 5400,00 zł
25721

Cena: 5400,00 zł
25652

IKONA, NARODZINY MARII, Rosja, XIX w.

Tempera, deska okład mosiężny, srebrzony; 10,2 x 8 cm
Cena: 1800,00 zł
25652

Cena: 1800,00 zł
24168

BUŻUAREK, Rosja, 1 poł. XIX w.

Mosiądz, kamień, okładziny malachit, wys. 9 cm
Cena: 1800,00 zł
24168

Cena: 1800,00 zł
23318

IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, ok. 1900

Tempera, deska, okład mosiężny; 23 x 17,5 cm
Cena: 1200,00 zł
23318

Cena: 1200,00 zł
Strona 4 z 46