Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 1 z 44
Wyników 1 - 36 z 1550

Rzemiosło

rama6

RAMA

Drewno, gips, złocenie; 136 x 170 cm
Cena: 17500,00 zł
rama6

RAMA

Cena: 17500,00 zł
41798

TRZY SKRZYDŁA PARAWANU, Japonia, pocz. XX w.

Farby wodne, papier; 3 x 56 x 26,5 cm
Cena: 708,00 zł
41798

Cena: 708,00 zł
4144

KOBIETA Z DZIECKIEM I KWIATEM, Chiny, XX w.

Kość słoniowa, waga 1552 g, drewniana podstawka, wys. cłk. 43,5 cm
Cena: 7375,00 zł
4144

Cena: 7375,00 zł
41327

WOJOWNIK I DWOJE DZIECI, Japonia, XIX/XX w.

Kość słoniowa, barwiona, waga 1671 g, wys. 45,5 cm
Cena: 8850,00 zł
41327

Cena: 8850,00 zł
412a

POSTAĆ Z KOSTUREM I KOSZYKIEM, Chiny, XX w.

Kość słoniowa, czerniona, podstawka drewniana, waga cłk. 378 g, wys. 26 cm
Cena: 3540,00 zł
412a

Cena: 3540,00 zł
41298

ROLNIK ZE SNOPEM RYŻU, Chiny, XX w.

Kość słoniowa, czerniona; podstawka drewniana, waga cłk. 569 g, wys. 23,5 cm
Cena: 3540,00 zł
41298

Cena: 3540,00 zł
4116

ARHAT, Chiny, XX w.

Steatyt, wys. 9 cm
Cena: 708,00 zł
4116

ARHAT, Chiny, XX w.

Cena: 708,00 zł
41085

KADZIELNICA Z CZTEREMA SMOKAMI, Chiny, XX w.

Brąz, wys. 11,5 , śr. 26 cm
Cena: 1416,00 zł
41085

Cena: 1416,00 zł
40078

SZKLANKA Z GORĄCYM ŹRÓDŁEM W KARLSBADZIE, 2 poł. XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, lazurowane rubinowym, wys. 9,5 cm
Cena: 708,00 zł
40078

Cena: 708,00 zł
39929

SZKLANICA Z CIEPLIC (Warmbrunn), ok. 1860

Szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane, złocenie, wys. 12 cm
Cena: 1770,00 zł
39929

Cena: 1770,00 zł
39895

SZKLANICA Z DOMEM ZDROJOWYM W DUSZNIKACH (Bad Reinerz), po 1862

Szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane, złocenie, wys.10,2 cm
Cena: 1770,00 zł
39895

Cena: 1770,00 zł
3972

PUCHAR, 1 poł. XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane, złocenie, wys. 17,5 cm
Cena: 1770,00 zł
3972

PUCHAR, 1 poł. XIX w.

Cena: 1770,00 zł
39654

SZKLANICA, poł. XIX w.

Szkło szlifowane, matowione, lazurowane żółtym, malowane kwiaty, wys. 14 cm
Cena: 3304,00 zł
39654

SZKLANICA, poł. XIX w.

Cena: 3304,00 zł
3952

SZKLANICA Z CIEPLIC (Warmbrunn), poł. XX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane, wys. 11,5 cm
Cena: 1180,00 zł
3952

Cena: 1180,00 zł
394191

SZKLANICA MASOŃSKA, Niemcy, XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane; wys. 15,5 cm
Cena: 1180,00 zł
394191

Cena: 1180,00 zł
392931

PUCHAR I KIELICH, Czechy, Moser (?), k. XIX w.

Szkło bezbarwne, wolnoformowane, lazurowane zielonym, złocone, szlifowane, dekoracja oroplastyczna; wys. 36 i 14,5 cm
Cena: 826,00 zł
392931

Cena: 826,00 zł
39086

10 PŁYT GRAMOFONOWYCH

10 PŁYT GRAMOFONOWYCH
Cena: 472,00 zł
39086

10 PŁYT GRAMOFONOWYCH

Cena: 472,00 zł
389a

PŁYTA GRAMOFONOWA

Roza Dżełakajewa i Pietr Demetr, Cygańskie pieśni
Cena: 59,00 zł
389a

PŁYTA GRAMOFONOWA

Cena: 59,00 zł
389772

PŁYTA GRAMOFONOWA

O.Strauss, Walzeträume; Piccolo, piccolo, tsin, tsin, tsin
Cena: 59,00 zł
389772

PŁYTA GRAMOFONOWA

Cena: 59,00 zł
38748

FLAGA WARSZAWSKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO, ok. 1970

Drewno, płótno, nadruk barwny, bawełna (sznurek)
Cena: 590,00 zł
38748

Cena: 590,00 zł
38472

FILIŻANKA, Japonia, Nikko, ok. 1930

Porcelana, kobalt podszkliwny, złocenie, wys. 5 cm, śr. spodka 11,5 cm
Cena: 354,00 zł
38472

Cena: 354,00 zł
291a7

PATERA, Polska, ok. 1930

Szkło kryształowe, szlifowane, oprawa plater na mosiądzu, śr. 26 cm
Cena: 472,00 zł
291a7

PATERA, Polska, ok. 1930

Cena: 472,00 zł
287887

ZEGAR Z KOBIETĄ - ROZBITKIEM, pocz. XX w.

Obudowa stop metali patynowany, wys. 64,5 cm
Cena: 1652,00 zł
287887

Cena: 1652,00 zł
28634

ZEGAR Z MŁODZIEŃCEM Z POCHODNIĄ, pocz. XX w.

Obudowa stop metali patynowany, mosiądz, wys. 66,5 cm
Cena: 1652,00 zł
28634

Cena: 1652,00 zł
28596

ZEGAR WISZĄCY Z TANCERKĄ Z SZARFĄ, ok. 1900

Obudowa stop metali patynowany, mosiądz, wys. 76 cm
Cena: 1652,00 zł
28596

Cena: 1652,00 zł
28498

PARA ŚWIECZNIKÓW Z PUTTAMI, XIX w.

Brąz, złocenie, wys. 35 cm
Cena: 4720,00 zł
28498

Cena: 4720,00 zł
28365

ZEGAR W KSZTAŁCIE LIRY, poł. XIX w.

Drewno czernione, brąz, złocenie, wys. 53 cm
Cena: 10030,00 zł
28365

Cena: 10030,00 zł
27786

PARA ŚWIECZNIKÓW W HERMAMI, XIX w.

Brąz, wys. 24 cm
Cena: 2360,00 zł
27786

Cena: 2360,00 zł
27278

PUTTA Z GNIAZDEM w manierze Clodiona, Francja, XVIII / XIX w.

Brąz złocony, wys. 21 cm
Cena: 5192,00 zł
27278

Cena: 5192,00 zł
27021

SZKATUŁKA Z KARAWANĄ, 2 poł. XIX w.

Kość (relief), mosiądz, miedź, drewno; 3 x 11,2 x 9,4 cm
Cena: 885,00 zł
27021

Cena: 885,00 zł
26959

TOREBKA, XIX/XX w.

Zamsz, jedwab, mosiądz, paciorki szklane malowane na perłowe, kryształ górski, szer. 20 cm
Cena: 590,00 zł
26959

TOREBKA, XIX/XX w.

Cena: 590,00 zł
26758

PUGILARES PAMIĄTKOWY Z PIKNIKU TEREZJAŃSKIEGO, Austria, Wiedeń, 1900

Skóra barwiona, brąz (medalion z cesarzową Marią Teresą), 12,5 x 6,5 cm (zamknięty)
Cena: 590,00 zł
26758

Cena: 590,00 zł
24755

BUDZIK PODRÓŻNY, ok. 1930

Obudowa mosiężna, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem balansowym; 6 x 5 x 3,5 cm
Cena: 590,00 zł
24755

BUDZIK PODRÓŻNY, ok. 1930

Cena: 590,00 zł
242_13

FAJKA, pocz. XX w.

Pianka morska, bursztyn, srebro, dł. 3 cm
Cena: 354,00 zł
242_13

FAJKA, pocz. XX w.

Cena: 354,00 zł
227867

IKONA, ŚWIĘTY PATRIARCHA HERMOGEN, Rosja, XIX w.

Emalia malarska na miedzi; 37 x 30 mm
Cena: 708,00 zł
227867

Cena: 708,00 zł
22052

IKONA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, Moskwa, 1885

Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg, okład srebrny, złocony, emalia komórkowa; 36 x 31,5 cm
Cena: 47200,00 zł
22052

Cena: 47200,00 zł
Strona 1 z 44