Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 1 z 46
Wyników 1 - 36 z 1621

Rzemiosło

40174

PARA TALERZY ZE SCENAMI FIGURALNYMI, Chiny, Kanton na rynek europejski, XVIII w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, 22 x 22 cm
Cena: 2280,00 zł
40174

Cena: 2280,00 zł
40049

CESARZ NA TRONIE, Chiny, 1 poł. XX w.

Obraz na szkle; 47 x 30 cm
Cena: 960,00 zł
40049

Cena: 960,00 zł
3993

PARA WAZEK, Japonia, Satsuma, pocz. XX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenia, wys. 16,5 i 16 cm
Cena: 2400,00 zł
3993

Cena: 2400,00 zł
394376

PARA PUCHARKÓW, Indie, XX w.

Plater, waga 194,3 g, wys. 9, śr. 7 cm
Cena: 960,00 zł
394376

PARA PUCHARKÓW, Indie, XX w.

Cena: 960,00 zł
39362

POJEMNIK NA PĘDZLE, Chiny, XIX/XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 27 cm
Cena: 480,00 zł
39362

Cena: 480,00 zł
39233

TALERZ Z SAMURAJEM I DZIECKIEM, Japonia, Satsuma, poł. XX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr. 25 cm
Cena: 960,00 zł
39233

Cena: 960,00 zł
3902

KOMPLET DO HERBATY, Chiny i Wietnam, ok. 1965

6 filiżanek ze spodkami i łyżeczek, srebro, próba 900, porcelana, farby naszkliwne, złocenia
Cena: 3600,00 zł
3902

Cena: 3600,00 zł
38945

WAZA Z SAMURAJAMI I GEJSZAMI, Japonia, Satsuma, ok. 1920

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 60 cm
Cena: 2400,00 zł
38945

Cena: 2400,00 zł
38889

PARA WAZONÓW, Japonia, Satsuma, pocz. XX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenia, wys. 18,5 cm
Cena: 3000,00 zł
38889

Cena: 3000,00 zł
38665

POJEMNIK NA PĘDZLE, Chiny, XIX w.

Kość słoniowa, wys. 9 cm, waga 102,8 cm
Cena: 1200,00 zł
38665

Cena: 1200,00 zł
38519

MISA DO RYTUALNEGO OBMYWANIA RĄK, Bliski Wschód, pocz. XX w.

Mosiądz cynowany; wys. 15, śr. 34 cm
Cena: 480,00 zł
38519

Cena: 480,00 zł
383_2

DZBANEK DO HERBATY YIXING, Chiny, XX w.

Glina buccaro, wys. 14,5 cm
Cena: 360,00 zł
383_2

Cena: 360,00 zł
3828

OZDOBA ZE SMOKAMI, Chiny, XIX/XX w.

Szkło pekińskie, śr. 7 cm
Cena: 240,00 zł
3828

Cena: 240,00 zł
37047

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, ok. 1880

Mahoń kubański, aplikacje brąz złocony, tarcza cynowa; 44 x 24,5 x 14,5 cm
Cena: 3360,00 zł
37047

Cena: 3360,00 zł
3696

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, Paryż, Japy, ok. 1880

Drewno, szylkret, brąz złocony, tarcza emaliowana, 52,5 x 25,5 x 15,5 cm
Cena: 3840,00 zł
3696

Cena: 3840,00 zł
3684

WITRAŻ ZE ŚW ANTONIM PADEWSKIM, Polska, 1 poł. XX w.

Zamocowany w miedzianej puszcze do zwieszenia na ścianie z elektrycznym podświetleniem; 37 x 28,5 cm
Cena: 960,00 zł
3684

Cena: 960,00 zł
36726

ZEGAR PORTYKOWY, Francja, Paryż, Samuel Marti, ok. 1880

Drewno czernione, inkrustacje, aplikacje mosiężne, 51 x 26 x 15 cm
Cena: 3360,00 zł
36726

Cena: 3360,00 zł
351689

PATERKA NA SŁODYCZE, Czechy, Cieplice, 2 poł. XIX w.

Szkło bezbarwne, lazurowane rubinowym, szlifowane, wys. 13,5 , śr. 13 cm
Cena: 1380,00 zł
351689

Cena: 1380,00 zł
34774

PUCHAR ZE ZDROWIEM, SZCZĘŚCIEM I RADOŚCIĄ, Śląsk, poł. XIX w.

Szkło bezbarwne, lazurowane miodowym szlifowane, wys. 20,5 cm
Cena: 1260,00 zł
34774

Cena: 1260,00 zł
34638

GARNITUR KOMINKOWY, Francja, XIX w.

Stal, mosiądz, miedź, wys. 37 cm
Cena: 3000,00 zł
34638

Cena: 3000,00 zł
33571

FLAKON, XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, złocenie, wys. z korkiem 19 cm
Cena: 480,00 zł
33571

FLAKON, XIX w.

Cena: 480,00 zł
33416

DZBANUSZEK, XIX w.

Szkło bezbarwne, wolno formowane, szlifowane, dekoracja roślinna białą emalią, złocenie, wys. 10 cm
Cena: 480,00 zł
33416

DZBANUSZEK, XIX w.

Cena: 480,00 zł
33389

KARAFKA W STYLU ART DECO, Polska, Huta Szkła J. Stolle

Szkło miodowe, wys. z korkiem 24 cm
Cena: 648,00 zł
33389

Cena: 648,00 zł
32319

SZEŚĆ KIELISZKÓW, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 11 cm
Cena: 1440,00 zł
32319

SZEŚĆ KIELISZKÓW, XIX/XX w.

Cena: 1440,00 zł
32277

TRZY KIELISZKI, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 9 cm
Cena: 720,00 zł
32277

TRZY KIELISZKI, XIX/XX w.

Cena: 720,00 zł
3212

TRZY KIELISZKI, XIX/XX w.

Cena: 720,00 zł
3212

TRZY KIELISZKI, XIX/XX w.

Cena: 720,00 zł
32077

KIELISZEK, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 9,5 cm
Cena: 360,00 zł
32077

KIELISZEK, XIX/XX w.

Cena: 360,00 zł
31932

KIELISZEK, XIX w.

Szkło bezbarwne, wyryta wić roślinna, wys. 11 cm
Cena: 360,00 zł
31932

KIELISZEK, XIX w.

Cena: 360,00 zł
31832

KIELISZEK, pocz. XIX w.

Cena: 1200,00 zł
31832

KIELISZEK, pocz. XIX w.

Cena: 1200,00 zł
312142

PUCHAR, Śląsk lub Czechy, XIX/XX w.

Szkło bezbarwne, lazurowane miodowym i niebieskim, szlifowane, wys. 17 cm
Cena: 648,00 zł
312142

Cena: 648,00 zł
310822

ZEGAR, 1 poł. XX w.

Obudowa porcelanowa z nadrukiem; wys. 14,5 cm
Cena: 960,00 zł
310822

ZEGAR, 1 poł. XX w.

Cena: 960,00 zł
27631

ZEGAR KOMINKOWY, Austria, 1 poł. XIX w.

Podstawa drewno czernione, obudowa plater na mosiądzu (cylinder spoczywający na dwóch kolumnach) 39,5 x 29 x 17 cm
Cena: 6000,00 zł
27631

Cena: 6000,00 zł
25983

IKONA, ŚWIĘTY PITRIM TAMBOWSKI, Rosja, pocz. XX w.

Tempera, złocenie, deska, 26,5 x 22 cm
Cena: 1080,00 zł
25983

Cena: 1080,00 zł
25887

IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, k. XIX w.

Tempera, złocenie, deska; 26,5 x 22 cm
Cena: 2400,00 zł
25887

Cena: 2400,00 zł
25721

IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, Łarion Jegorow, 1873

Tempera, deska, okład srebrny, próba 84; 22,5 x 18,5 cm
Cena: 5400,00 zł
25721

Cena: 5400,00 zł
25652

IKONA, NARODZINY MARII, Rosja, XIX w.

Tempera, deska okład mosiężny, srebrzony; 10,2 x 8 cm
Cena: 1800,00 zł
25652

Cena: 1800,00 zł
Strona 1 z 46