Czesław WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ)

UCIECZKA PRZED WILKAMI, 1934

Olej, płótno; 57 x 96 cm
Sygnowany l.d.; Cz. Wasilewski- |1934.
Obraz wymaga renowacji