Czesław WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ)

ROZMOWA

Olej, płótno;
50 x 80 cm
Sygnowany czarnym olejem p. d.: Cz.Wasilewski
Na blejtramie pieczątka: ANTONI PARKOT | SPRZEDAŻ I OPRAWA OBRAZOW | WARSZAWA, NOWY ŚWIAT 17 | TELEFON 513-28