382. Michael IRMER

300.00

SCENA PORTOWA, ok. 1980

Olej, płótno; 90 x 86,5 cm

Sygnowany l.d.: MJ; na odwrocie MJ; Bühne Bildentwurf „Hafenscene” Michael Irmer

Cena wywoławcza 300

Estymacja 1500 – 2000