Lech RZEWUSKI

376.74

CHLEB ZWYCIĘSTWA, 1989

Akwaforta barwna, papier; 24,5 x 33 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: XXII / XXX Lech Rzewuski 1989
Oprawiona