Lech RZEWUSKI

502.32

POSTAĆ

Litografia, papier; 79 x 55 cm
Sygnowana z płyty p.d.: Lech Rzewuski / 1987; ołówkiem pod ryciną: 17. / 21. Lito(…) Lech Rzewuski I / X
Oprawiona