542. Frederic IRIARTE

1,000.00

FOTOGRAF I MODELKA, 1989

Akryl, płótno; 80 x 102 cm
Sygnowany p.d.: iriarte 89
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 2000 – 3000