540. Grzegorz JONKAJTYS

400.00

GŁOWA, 1994

Olej, płótno; 78 x 65 cm
Sygnowany p.d.: GJ, na odwrocie: Grzegorz Jonkajtys 1994
Cena wywoławcza 400
Estymacja 1000 – 1200