ZEGAR KOMINKOWY Z ASTROLABIUM, Francja, Paryż, Gaston Jolly, pocz. XIX w.

6,000.00

Brąz złocony, patynowany, wys. 41 cm
Mechanizm o naciągu sprężynowym, regulator wahadłowy, bicie godzin i półgodzin, tarcza emaliowana; sygnowana Gaston Jolly A Paris
Stan: obudowa – replika