408. CZTERY TALERZE Z KWIATAMI I MOTYLAMI, Niemcy, Berlin, KPM, pocz. XX w.

600.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, śr. 25 cm
Sygnowane kobaltem podszklinie: berło; czerwonym drukiem naszkliwnie: jabłko królewskie / KPM
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000