PASTERKA Z OWIECZKĄ, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.

480.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, wys. 18 cm
Sygnowana kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; czerwoną farbą naszkliwnie: 7; ryta: 7.73; wyciskiem: 62
Stan: kapelusz i ręce naprawiane, ubytek na czubku lewego trzewika, lewa dłoń oddzielnie