371. TŁOK PIĘCZĘTNY, Europa Zachodnia, poł. XIX w.

1,250.00

Brąz złocony, wys. 8 cm, pole 15 x 17 mm – herby małżeńskie: wielbłąd i rodziny de la Pole
Cena wywoławcza 1250
Estymacja 1500 – 1800