DZBANUSZEK, Saksonia, Drezno, Carl August Löschke, 1826

720.00

Srebro, próba 12, wewnątrz złocone, heban, waga cłk. 54,3 g, wys. 6,5 cm
Puncowanie: CAL, skrzyżowane miecze z próbą 12 i literą D; q