281. PARA WAZONIKÓW W TYPIE FABERGE, XX / XIX w.

1,000.00

Jadeit, srebro, wys. 13 cm
Puncowanie: KФ, 84, głowa w kokoszniku
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1200 – 1500