280. PUDEŁKO NA TYTOŃ, Rosja, Moskwa, Paweł Iwanowicz Jegorow, 1879

6,000.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 644 g; 8 x 12,5 x 10 cm

Dekoracja ryta: imitacja drewna i banderoli z napisami: Regalia Elegante; Maduro, Tабак прибозный

Puncowanie: И.K / 1879; 84, św. Jerzy; П.E

Cena wywoławcza 6000

Estymacja 7500 – 8000